logo
امروز : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/25 ] [ 18 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۱۷۳۳
مسئول امور استان‌های ستاد انتخاباتی محسن رضایی:

برای استحکام نظام جمهوری اسلامی پای صندوق‌های رای می‌آییم

برای-استحکام-نظام-جمهوری-اسلامی-پای-صندوق‌های-رای-می‌آییم
مسئول امور استان‌های ستاد انتخاباتی محسن رضایی با بیان اینکه تمام طرح‌های محسن رضایی (نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری) کارشناسی‌شده است، گفت: اگر محسن رضایی، یارانه 450 هزار تومانی را مطرح کرده برای آن برنامه دارد.

به گزارش موج رسا; علی امیری شامگاه سه‌شنبه در همایش حامیان محسن رضایی در زنجان با بیان اینکه محسن رضایی، فردی اقتصاددان بوده و علم اقتصاد را می‌داند و یک فرد کارآزموده و کاردان است، اظهار داشت: رضایی در اوج فرماندهی سپاه در جنگ تحمیلی از همه اقشار استفاده کرد و در جنگ توانست رنگ‌های مختلف را زیر یک پرچم جمع کند.

وی خاطرنشان کرد: هدف از حضور محسن رضایی در انتخابات، حل درد جامعه و حل مشکلات مربوط به تحریم بوده و رضایی به عنوان سرباز در انتخابات شرکت کرده و ادعایی در این باره ندارد.

امیری با بیان اینکه محسن رضایی، برنامه‌های دولت را در 3 دوره تدوین کرده و به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده است، افزود: محسن رضایی آمده که همه اقوام، عشیره، رنگ‌ها و افراد متخصص را زیر یک پرچم جمع کند.

مسئول امور استان‌های ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: امروز بعد از گذشت 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی این سوال مطرح است که چه زمانی باید یک انتخاب درست داشته باشیم؟ آیا این شان مردم است که در صف مرغ بایستند و یک شبه، پول دلار بالا برود؟ آیا شان مردم این است که در یک شهر برخوردار به نان شب محتاج باشند؟

وی خطاب به مردم زنجان تصریح کرد: محسن رضایی آمده که تقسیم امکانات داشته باشد و شرایط در اقصی نقاط کشور، یکسان باشد در حالی که برخی از استان‌های کشور در محرومیت به سر می‌برند و متاسفانه شاهد این هستیم که همه ثروت و امکانات در پایتخت، متمرکز است و توجهی به این موضوع نیست.

امیری ابراز کرد: شب پرداخت یارانه، شب ظلمت برای دولت است اما اختلاس، رانت، امضای طلایی، حقوق طلایی و بی‌عدالتی برای دولت، ظلمات نیست.

وی ادامه داد: به گفته معاون قوه قضائیه، شخصی که حتی هفته‌ای 2 ساعت در جلسه حضور پیدا نمی‌کند 475 میلیون تومان پاداش آخر سال می‌گیرد که آقایان مدعی انصاف باید بگویند این پول مال کیست؟

مسئول امور استان‌های ستاد انتخاباتی محسن رضایی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های محسن رضایی، توجه به زنان خانه‌دار است، اظهار داشت: چرا امروز خرید یک چادر برای زن ایرانی مشکل شده و پول یک چادر با 10 مانتو که برای جامعه و استحکام خانواده مشکل‌ساز است، یکی است.

وی با بیان اینکه خانه‌داری از نظر محسن رضایی، شغل است، خاطرنشان کرد: اگر زنان در خانه بنشینند و فرزندان را تربیت کنند، افرادی همچون شهید شهریاری و سرداران بزرگی در جامعه تربیت خواهیم کرد.

امیری با بیان اینکه تمام طرح‌های محسن رضایی کارشناسی‌شده است، تاکید کرد: اگر محسن رضایی، یارانه 450 هزار تومانی را مطرح کرده برای آن برنامه دارد.

وی با اشاره به برنامه‌های محسن رضایی نسبت به توجه به جامعه کارگری گفت: امروز کارگران به خاطر اُفت صنعت و تعطیلی آن خانه‌نشین شده‌اند، بنادر تعطیل است و با همه ظرفیت‌های موجود امروز کشتیرانی به 4 لنگ شکسته در کنار دریا تبدیل شده است.

امیری با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های محسن رضایی، طرح حقوق برای دانشجویان است، تصریح کرد: در قالب این طرح همه دانشجویان از زمان تحصیل تا فارغ‌التحصیلی حقوق خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: انتخاب، حق ماست و تکلیف ما انتخاب خوب و انسان صالح و شایسته است.

امیری تصریح کرد: اولین وظیفه ما این است که بیاییم پای صندوق‌های رای و سبد آرا را برای استحکام نظام جمهوری اسلامی پر کنیم.

امیری ادامه داد: تمام 7 نامزد انتخابات برای ما عزیز و محترم هستند اما باید فرد اصلح و مورد تایید ولایت را انتخاب کنیم و کسی را انتخاب کنیم که بتواند مشکلات را حل کند.// آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *