logo
امروز : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/25 ] [ 18 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۱۲۳۳
نماینده اصلاح طلب مجلس دهم در گفت‌وگو با موج رسا:

لاریجانی سال 96 در مجلس برای روحانی ستاد زده بود/ تفاهم پشت پرده تیم روحانی با لاریجانی برای انتخابات 1400

لاریجانی-سال-96-در-مجلس-برای-روحانی-ستاد-زده-بود-تفاهم-پشت-پرده-تیم-روحانی-با-لاریجانی-برای-انتخابات-1400
نماینده اصلاح طلب مجلس دهم با اشاره به نگاه نزدیک روحانی و لاریجانی گفت: لاریجانی و تیم مورد حمایتش در مجلس دهم در سال 96 برای روحانی ستاد زدند.

احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار  موج رسا; با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: باید براساس فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری که در فروردین ماه امسال به صورت شفاف و واضح بیان شد، حرکت کنیم.

وی ابراز کرد: پای کار بودن مردم در روند انتخابات باید به شکل جدی خود را نشان دهد، بنابراین باید با رعایت قانون اساسی و منویات مقام معظم رهبری و احترام به تفکرات مختلف انتخابات را برگزار کنیم.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم با بیان اینکه امیدوارم شاهد انتخابات پرشوری در این دوره باشیم، عنوان کرد: در خصوص اجماع سازی افراد نیز چهره هایی وجود دارند که می‌توانند این اجماع را در جامعه ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور باید دارای یکسری شاخصه‌هایی باشد، تصریح کرد: رئیس جمهوری باید انتخاب شود که بتواند به وظایف خود به نحو احسن عمل کند.

بیگدلی با بیان اینکه بعد از اعلام افراد تایید صلاحیت شده می‌توان در خصوص انتخابات و فرد اصلح نظر داد، خاطرنشان کرد: آقای رئیسی توان اجماع سازی در جامعه را دارد البته در کنار آقای رئیسی افرادی همچون آقای پزشکیان نیز دارای این توان هستند.

وی در خصوص علی لاریجانی رئیس سابق مجلس گفت: ممکن است آقای لاریجانی با دولت به تفاهماتی رسیده که بنده از آن اطلاع ندارم اما این را می‌دانم در سال 96 آقای لاریجانی یا بهتر است بگوییم گروه آقای لاریجانی برای آقای روحانی ستاد زده بودند.

 نماینده اصلاح طلب مجلس دهم تصریح کرد: آقای لاریجانی در مجلس نیز کمک حال دولت روحانی بود و نگاه مثبتی به روحانی داشت و این امکان وجود دارد که تفاهماتی بین شخص آقای لاریجانی و دولت وجود داشته باشد.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *