logo
امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/12 ] [ 2 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۲۱۲۰۵
معاون اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان:

تنظیم وکالتنامه و خرید و فروش فیش‌ زمین‌های خارج از محدوده شهری ممنوع است

تنظیم-وکالتنامه-و-خرید-و-فروش-فیش‌-زمین‌های-خارج-از-محدوده-شهری-ممنوع-است
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تنظیم وکالتنامه و خرید و فروش فیش‌ زمین‌های خارج از محدوده شهری ممنوع است.

مسعود شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: برخی اراضی متعلق به تعاونی‌ها مسکن که در خارج از محدوده شهری و واقع در حریم شهر زنجان قرار دارند از سوی برخی افراد سود جو مورد معامله قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه این تعاونی‌های مسکونی در سال‌های گذشته به صورت غیرقانونی اقدام به صدور و تکثیر فیش سهام کرده‌اند، افزود: خرید و فروش و تغییر نام در دفتر تعاونی مبتنی بر ضابطه و اصول نبوده و برابر اطلاعات واصله برخی از آنها به صورت مداوم همچنان به تکثیر ادامه می‌دهند.

این مسئول خاطرنشان کرد: به منظور پیشگیری از وقوع جرم و محدود کردن بازار دلالی افراد سودجو دستور ممنوعیت تنظیم وکالتنامه در خصوص فیش‌های مربوط صادر شده است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان تصریح کرد: ضروری است سر دفترداران و دفتر یاران در استان از تنظیم هر گونه صلح نامه و وکالتنامه‌های بلاعزل در خصوص فیش زمین‌های مربوط به شرکت‌های تعاونی مسکن زنجان و ثبت تراکنش در این حوزه خودداری کنند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *