logo
امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۴:۴۷
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/4 ] [ 4 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۰۴۴۶
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

کمک‌های مردمی به جشن نیکوکاری در سال گذشته ۴۶ درصد رشد یافت

کمک‌های-مردمی-به-جشن-نیکوکاری-در-سال-گذشته-۴۶-درصد-رشد-یافت
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: در جشن نیکوکاری سال گذشته ۱۷ میلیارد و ۶۹۷ میلیون تومان کمک‌های مردمی در سطح استان جمع‌آوری شد که ۴۶ درصد نسبت به سال ۹۸ رشد داشت.

هدایت صفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده در سال گذشته ۱۳۳ درصد تحقق یافت.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین وظایف این نهاد الهی وانقلابی، ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه در راستای خدمات‌رسانی به ولی‌نعمتان است.
صفری افزود: مردم نوع‌دوست استان زنجان در جشن نیکوکاری سال 99 بیش از 17میلیاردو 697 میلیون تومان کمک کرده‌اند که این میزان کمک به میزان ۱۳۳ درصد محقق شده و ۴۶ درصد نسبت به سال ۹۸ رشد داشته است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی  جمع‌آوری شده از خیران و مردم نیک‌اندیش استان با رعایت حفظ عزت نفس وکرامت انسانی تا قبل از پایان سال  در بین جامعه هدف و خانواده‌های تحت حمایت، توزیع ویا به حساب بانکی آن‌ها واریز شده است.
وی با اشاره نامگذاری سال ۱۴۰۰ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان 《تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها》 اظهار داشت: قام معظم رهبری(مد ظله العالی) با اشراف کامل ومطالعه دقیق  نسبت به نامگذاری سال‌ها اقدام می‌کنند و این نامگذاری صرفا یک شعار نیست بلکه نقشه راه است و تحقق شعار در کمیته امداد امام خمینی(ره) به معنی توانمندسازی وایجاد درآمد پایداربرای خانواده‌ها و نظارت موثر بر طرح‌های ایجاد شده  و برداشته شدن موانع پیش روی طرح‌های اشتغال است.
صفری تاکید کرد: تحقق شعار سال، نیازمند برنامه‌ریزی است و با توجه به اینکه اشتغال، رکن جدی توانمندسازی است از همین ابتدای سال این هدف در نظر گرفته شده و هر کدام از شهرستان‌ها به اندازه خود در این راستا اثرگذار هستند.// آ
 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *