logo
امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/20 ] [ 6 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۷۱۰
قهرمان ارزنده کشتی آسیا:

غیرت و ‌تعصب سردار سلیمانی نسبت به مقام معظم رهبری بی‌نظیر بود/ غیرت حاج قاسم الگوی جوانانی همچون من است

غیرت-و-‌تعصب-سردار-سلیمانی-نسبت-به-مقام-معظم-رهبری-بی‌نظیر-بود-غیرت-حاج-قاسم-الگوی-جوانانی-همچون-من-است
قهرمان ارزنده کشتی آسیا گفت: غیرت و تعصب سردار شهید سلیمانی نسبت به نظام اسلامی و مقام معظم رهبری بی‌نظیر بود.

میثم نصیری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهارداشت: تعصب و غیرت شهید سردار سلیمانی یکی از ویژگی‌های بارز این شهید بود که الگوی مهمی برای جوانان و بنئده محسوب می‌شود.

وی افزود: ایثار و از خودگذشتگی و ساده زیستی از دیگر ویژگی‌های برجسته سردار سلیمانی است که می‌تواند الگوی همگان باشد.

این قهرمان ارزنده کشتی ادامه داد: غیرت و تعصب سردار سلیمانی نسبت به ایران اسلامی و مقام معظم رهبری بی‌نظیر بود و ایشان از هر فرصتی برای دفاع از نظام اسلامی استفاده می‌کرد.

نصیری با بیان اینکه جوانان باید از ویژگی‌های شخصیتی این سردار دلاور اسلام الگو برداری کنند، ادامه داد: جوانان ایران زمین هم باید همچون سردار سلیمانی نسبت به نظام اسلامی تعصب داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی با فداکاری بسیار در راه نظام اسلامی گام برداشت و تشکیل نیروی مقاومت یکی از تاثیرگذارترین برنامه‌های راهبردی ایشان بود.

قهرمان ارزنده کشتی آسیا بیان داشت: اگر چه از نزدیک این سردار بزرگ اسلام را ملاقات نکرده‌ام اما با شنیدن خبر شهادت ایشان همچون سایر مردم ایران و مسلمانان جهان متاثر شدم و اشک از چشمانم جاری شد.

نصیری یادآورشد: با شهادت ایشان مردم و جوانان با این سردار اسلام بیشتر آشنا شده و راه این سردار بزرگ اسلام را ادامه می‌دهند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *