logo
امروز : پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/21 ] [ 7 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۶۳۳
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

دانشگاه صوفی در قالب تهاتر به ساختمان اداری شهرداری زنجان تبدیل می‌شود

دانشگاه-صوفی-در-قالب-تهاتر-به-ساختمان-اداری-شهرداری-زنجان-تبدیل-می‌شود
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در صورت نهایی شدن، دانشگاه صوفی در قالب تهاتر به ساختمان اداری شهرداری زنجان تبدیل می‌شود.

عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; از تهاتر دانشگاه صوفی با شهرداری زنجان خبرداد و اظهار داشت: این دانشگاه در بهترین نقطه شهر زنجان قرار دارد و برای تهاتر گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به بازدید شهردار زنجان از دانشگاه صوفی، بیان داشت: در صورت نهایی شدن موضوع، دانشگاه صوفی به عنوان ساختمان اداری شهرداری در نظر گرفته می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: پیشنهادات مختلفی برای ساختمان اداری شهرداری پیشنهاد شده است که گزینه‌های ارائه شده در شورای اسلامی شهر زنجان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: یکی از گزینه‌ها برای ساختمان اداری شهرداری زنجان، باغ امین در خیابان شیخ اشراق و زمین دو هکتاری مقابل بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) است.

راشاد با بیان اینکه همچنین 12 لایحه و مصوبه برای ساختمان شهرداری زنجان ارائه شده است، ادامه داد: این گزینه‌ها مورد بررسی شورای اسلامی زنجان قرار می‌گیرد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *