logo
امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۵
امام سجاد(ع): بدا به حال كسى كه يك هايش ( گناهانش ) بر ده هايش (حسناتش ) چيره شود(تحف العقول،281)
[ 2022/1/25 ] [ 21 جمادی الثانیه 1443 ]
شناسه خبر : ۱۸۵۴۴
سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان خبر داد؛

به کارگیری 447 تیم هلال احمر زنجان در طرح شهید قاسم سلیمانی

به-کارگیری-447-تیم-هلال-احمر-زنجان-در-طرح-شهید-قاسم-سلیمانی
سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان از به کارگیری 447 تیم در عملیات‌های جمعیت هلال احمر استان زنجان در طرح شهید قاسم سلیمانی خبرداد.

علی طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان زنجان در قالب قرارگاه عملیاتی ستاد کرونای استان زنجان در زمینه خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان زنجان از 10 آذر ماه امسال فعالیت‌های خود را در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی آغاز کرده‌اند، افزود: تا کنون 368 نفر خواهر و 498 نفر برادر در این طرح به کارگیری شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی به 9 هزار و 370 نفر تا کنون خدمات لازم را ارائه کرده‌‌اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به حضور نیروهای جمعیت هلال احمر استان زنجان در فروشگاه‌ها، پایانه مسافربری، میادین و اصناف با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداری، مقامات محلی و نیروی انتظامی، گفت: هماهنگی لازم با رابط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان انجام می‌شود.

طاهری از به کارگیری 447 تیم در عملیات‌های جمعیت هلال احمر استان زنجان در طرح شهید قاسم سلیمانی خبرداد و افزود: 7هزار و 473 مکان در شهر زنجان از سوی ناظران جمعیت هلال احمر استان زنجان مورد نظارت قرار گرفته است.

وی با اشاره به همکاری جمعیت هلال احمر استان زنجان برای راه‌اندازی نقاهتگاه برای بیماران کرونایی، یادآور شد: هلال احمر استان زنجان عضو اصلی قرارگاه عملیاتی کرونای استان بوده و مسئولیت راه‌اندازی و تجهیز، مدیریت و پشتیبانی و تامین نیرو را برعهده دارد.

این مسئول با بیان اینکه در زمینه فعالیت در نقاهتگاه‌ها نیز جمعیت هلال احمر استان زنجان در آماده باش کامل است، ادامه داد: با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان هلال احمر در دو  هتل آسیا و سپید با قرارگاه عملیاتی کرونای استان زنجان همکاری می‌کند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان با همه توان آماده خدمات رسانی در شرایط کرونا بوده و تجهیزات و ماشین‌آلات خود را در اختیار طرح شهید قاسم سلیمانی قرار داده است.

طاهری تامین و توزیع بسته‌های غذایی در بین افراد آسیب دیده از کرونا را از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر استان عنوان کرد و افزود: یک هزار و 600 بسته غذایی آماده شده است و با همکاری سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در بین افرادی که تا کنون این سبدها را دریافت نکرده‌اند توزیع می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *