logo
امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/20 ] [ 6 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۲۲۶
معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان:

عبور از گردنه‌های استان زنجان نیازمند استفاده از زنجیر چرخ است

عبور-از-گردنه‌های-استان-زنجان-نیازمند-استفاده-از-زنجیر-چرخ-است
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر همه محورهای استان زنجان باز است اما برای عبور از گردنه‌ها رانندگان به زنجیر چرخ مجهز باشند.

جواد یوسفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به بارش برف در همه محورهای مواصلاتی استان زنجان، اظهار داشت: با تلاش راهداران به صورت شبانه‌روزی همه محورهای استان زنجان در حال حاضر باز بوده و تردد مسیر است.

وی با بیان اینکه بارش برف در محورهای زنجان – طارم، زنجان – تهم- چورزق، زنجان- دندی و آزاد راه زنجان – تبریز شدت بیشتری داشت، افزود: همچنین در آزاد راه زنجان – قزوین نیز بارش کمتری داشت اما نیروهای راهداری عملیات راهداری را انجام دادند.

این مسئول بیان داشت: در حال حاضر بارش برف قطع شده است اما در برخی محورها بارش تا بعد ظهر بارش پراکنده خواهد بود، فردا بارشی پیش‌بینی نشده است و اما از روز یکشنبه بارش‌ها ادامه خواهد یافت.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان بیان داشت: ضروری است رانندگان برای عبور از گردنه‌های استان زنجان به زنجیر چرخ مجهز بوده و از سفرهای غیرو ضروری اجتناب کنند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *