logo
امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/24 ] [ 10 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۹۷۶
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان:

دعوت از سرمایه‌گذار بنگلادشی برای سرمایه‌گذاری در زنجان/ روابط با عمان در اولویت قرار دارد

دعوت-از-سرمایه‌گذار-بنگلادشی-برای-سرمایه‌گذاری-در-زنجان-روابط-با-عمان-در-اولویت-قرار-دارد
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه توسعه روابط با عمان در اولویت اتاق زنجان قرار دارد گفت: به دنبال توسعه روابط تجاری استان زنجان با عمان هستیم.

علی یگانه فرد در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; از سفر یک یک هیئت سرمایه‌گذار از بنگلادش به زنجان خبرداد و اظهار کرد: این سرمایه‌گذار ظرف یک ماه آینده جهت آشنایی از ظرفیت‌های استان به زنجان سفر می‌کند و مذاکرات به منظور سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: این سرمایه‌گذاران به دبنال سرمایه‌گذاری در حوزه نساجی هستند و حضور سرمایه‌گذاران این کشور می‌تواند در توسعه روابط تجاری بین دو کشور کمک کند.

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه عمان را به عنوان هدف صادراتی استان زنجان قرار دادیم و به دنبال توسعه روابط تجاری با این کشور هستیم افزود: عمان می‌تواند یکی از کشورهای مهم در همکاری مشترک و صادرات محصولات تولیدی از استان زنجان باشد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در شرایطی که در کشور ایجاد شده بازار صادرات عراق را از دست می‌دهیم افزود: باید شرایط داخلی نیز برای رونق صادرات و استفاده از ظرفیت بازار کشورهای همسایه ایجاد شود.

یگانه فرد بیان کرد: در تلاش هستیم در عراق جایگاه تجاری و صادراتی خود را حفظ کنیم و همزمان توسعه صادرات به عمان را نیز به جد پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه از رئیس اتاق و هیئت رئیسه عمان جهت حضور در استان زنجان دعوت شده است خاطر نشان کرد: طی جلساتی که قرار است در استان زنجان برگزار شود ظرفیت‌های هر دو کشور به صورت کامل بررسی می‌شود تا تبادل صادراتی بین دو کشور اتفاق بیفتد.

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان بیان کرد: سعی داریم در حوزه‌های صنعتی، کشاورزی و شیلات با عمان تبادل تجاری داشته باشیم.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *