logo
امروز : پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/28 ] [ 14 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۷۵۴
نماینده مردم زنجان در گفت‌و‌گو با موج رسا:

استیضاح روحانی ناکارآمدی دولت را برطرف نمی کند/جهانگیری خود سرمنشا بسیاری از مشکلات است

استیضاح-روحانی-ناکارآمدی-دولت-را-برطرف-نمی-کند-جهانگیری-خود-سرمنشا-بسیاری-از-مشکلات-است
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر و استیضاح روحانی نمی‌تواند ناکارآمدی تیم دولت را برطرف کند.

مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: با طرح استیضاح رئیس جمهور مخالف بوده و در این شرایط موافق استیضاح روحانی نیستم.

وی با بیان اینکه عدم امضای طرح استیضاح رئیس جمهور به معنای رضایت از عملکرد وی نیست، افزود: کل ساختار دولت در حال حاضر با مشکل مواجه است و اصلاح امور نمی‌تواند با تغییر یک نفر اتفاق بیفتد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با استیضاح رئیس جمهور، معاون اول به عنوان سرپرست انتخاب می‌شود که عملکرد ایشان هم در حال حاضر قابل قبول نیست و یکی از دلایل ایجاد مشکلات برای کشور شخص ایشان است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تغییر رئیس جمهور سایر اعضای کابیته تغییر نمی‌کند و مشکلات اقتصادی کشور با وجود تیم اقتصادی موجود ادامه خواهد داشت.

طاهری با بیان اینکه معتقدم باید کمک کار دولت بوده و دولت را تقویت، ترمیم و تثبیت کرد، تصریح کرد: تغییر آخرین گزینه برای دولت فعلی است.

وی بیان داشت: تغییر و استیضاح رئیس جمهور در شرایط امروز آسیب جدی‌تری به دنبال دارد چرا که زمان زیادی هم به برگزاری انتخابات باقی نمانده است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *