logo
امروز : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/6 ] [ 22 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۹۵۹
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

برگزاری کنکور نباید سلامت داوطلبان را به مخاطره بیندازد/ ستاد کرونا تصمیم‌گیری کند

برگزاری-کنکور-نباید-سلامت-داوطلبان-را-به-مخاطره-بیندازد-ستاد-کرونا-تصمیم‌گیری-کند
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد.

 مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: کنکور سراسری باید بر اساس ضوابط اعلامی توسط ستاد کرونا و در شرایط مطلوبی برگزار شود.

وی با بیان اینکه اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد، افزود: تعداد بسیاری از داوطلبان در انتظار برگزاری این کنکور هستند اما باید شرایط لازم فراهم شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کارشناس امر در این زمینه نیستم و باید شرایط کشور و دستورالعمل‌های ستاد مرکزی کرونا در این زمینه مورد توجه باشد.

طاهری با اشاره به ارسال پیام‌ها و مستندانی توسط مردم در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری کنکور دکتری و ارشد، افزود: مرجعی در کشور به ویژه ستاد کرونا  اطلاعاتی در این زمینه ارائه نکرده است.

وی با اشاره به صحبت‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در زمینه برگزاری کنکور ارشد و دکتری، بیان داشت: ایشان هم برضرورت پیگیری ستاد کرونا و مجلس برای برگزاری مطلوب کنکور و رفع مشکلات آن و سپس تصمیم‌گیری مناسب تاکید کردند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
درود برشما که زير سايه رهبري به فکر سلامتي ما هستيد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *