logo
امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/19 ] [ 5 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۷۹۲
وزیر راه و شهرسازی:

اضافه شدن 518 کیلومتر به راه‌های کشور تا پایان سال/ تحویل پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن از ماه آینده

اضافه-شدن-518-کیلومتر-به-راه‌های-کشور-تا-پایان-سال-تحویل-پروژه‌های-طرح-اقدام-ملی-مسکن-از-ماه-آینده
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال و قبل از دولت 518 کیلومتر به راه‌های کشور اضافه می‌شود

به گزارش موج رسا; محمد اسلامی، امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح اقدام ملی با اراده ملی، مشارکت و استقبال مردم در سراسر کشور در حال اجرا است.

وی گفت: برای پروژه طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان زمین‌های خوب و مرغوب در بهترین نقاط شهر در نظر گرفته شده و در حال اجرا است.

این مسئول خاطرنشان کرد: استان‌هایی که در زمینه طرح اقدام ملی مسکن پیشتاز بودند از اواخر این ماه به مردم تحویل می‌شود و به تدریج تا دو سال آینده به همه تعهدات عمل می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن به نحو مطلوبی انجام و در مرحله اول به صورت سامانه و پیامکی یک میلیون و 600 هزار نفر ثبت‌نام کردند.

اسلامی خاطرنشان کرد: پس از پایش‌های انجام شده 936 هزار نفر در سامانه ورود یافته و اطلاعات خود را تکمیل کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه پروژه طرح اقدام ملی مسکن، تعریف شده، مدون و منسجم است، افزود: اجرای این طرح ثمرات خوبی خواهد داشت.

این مسئول بیان داشت: تسهیلات کمک ودیعه مسکن در مرحله نخست به افراد  دارای حقوق ثابت هستند و 5 نفر به بالا ارائه می‌شود و در صورت عدم ثبت‌نام این افراد، برای پر کردن 20 میلیارد تومان به سایر گروه‌ها ورود پیدا می‌کنیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: همچنین این تسهیلات برای ازدواج‌های جدید در سال جاری ارائه می‌شود.

وی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین تا پایان سال، گفت: این پروژه در حال حاضر70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این مسئول بیان داشت: تا پایان سال و قبل از دولت 518 کیلومتر به راه‌های کشور اضافه می‌شود تا میزان راه‌های کشور از 2 هزار و 400 کیلومتر به 3 هزار کلیومتر برسد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *