logo
امروز : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/14 ] [ 4 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۴۱۶
معاون راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان خبرداد

توزیع 34 هزار حلقه لاستیک در استان زنجان

توزیع-34-هزار-حلقه-لاستیک-در-استان-زنجان
معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از اول مهر سال گذشته تا کنون 34 هزار و 232 حلقه لاستیک در استان زنجان توزیع شده است.

علی مدقالچی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: از اول مهر ماه سال گذشته توزیع لاستیک در استان‌های کشور به صورت سیستمی انجام می‌شود که در استان زنجان نیز توزیع اینگونه بوده است.

وی گفت: از اول اجرای طرح 36 هزار و 478 حلقه لاستیک از اداره صمت به اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان تخصیص یافته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: از این تعداد 34 هزار و 232 حلقه به صورت حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان به رانندگان ارائه شده است.

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان یادآور شد: این تعداد لاستیک تا 22 خرداد ماه سال جاری توزیع شده است و همچنان ادامه دارد.

مدقالچی تصریح کرد: افزایش قیمت باید از سوی سازمان صمت ارائه شود و اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان در زمینه توزیع لاستیک فعالیت می‌کند و در حال حاضر با کمبود لاستیک خاور در استان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: چند ماهی است که لاستیک خاور توزیع نمی‌شود و وضعیت توزیع لاستیک نیز در برخی از خودروها ضعیف است.

این مسئول بیان داشت: لاستیک مورد نیاز رانندگان حمل‌و‌نقل برون شهری بر اساس میزان پیمایش و ظرفیت ناوگان اختصاص می‌یابد تا از تخلفات جلوگیری شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *