logo
امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۲
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/13 ] [ 21 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۶۴۱۶

توزیع 34 هزار حلقه لاستیک در استان زنجان

توزیع-34-هزار-حلقه-لاستیک-در-استان-زنجان
معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از اول مهر سال گذشته تا کنون 34 هزار و 232 حلقه لاستیک در استان زنجان توزیع شده است.

علی مدقالچی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: از اول مهر ماه سال گذشته توزیع لاستیک در استان‌های کشور به صورت سیستمی انجام می‌شود که در استان زنجان نیز توزیع اینگونه بوده است.

وی گفت: از اول اجرای طرح 36 هزار و 478 حلقه لاستیک از اداره صمت به اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان تخصیص یافته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: از این تعداد 34 هزار و 232 حلقه به صورت حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان به رانندگان ارائه شده است.

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان یادآور شد: این تعداد لاستیک تا 22 خرداد ماه سال جاری توزیع شده است و همچنان ادامه دارد.

مدقالچی تصریح کرد: افزایش قیمت باید از سوی سازمان صمت ارائه شود و اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان در زمینه توزیع لاستیک فعالیت می‌کند و در حال حاضر با کمبود لاستیک خاور در استان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: چند ماهی است که لاستیک خاور توزیع نمی‌شود و وضعیت توزیع لاستیک نیز در برخی از خودروها ضعیف است.

این مسئول بیان داشت: لاستیک مورد نیاز رانندگان حمل‌و‌نقل برون شهری بر اساس میزان پیمایش و ظرفیت ناوگان اختصاص می‌یابد تا از تخلفات جلوگیری شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *