logo
امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/16 ] [ 2 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۴۱۶
معاون راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان خبرداد

توزیع 34 هزار حلقه لاستیک در استان زنجان

توزیع-34-هزار-حلقه-لاستیک-در-استان-زنجان
معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از اول مهر سال گذشته تا کنون 34 هزار و 232 حلقه لاستیک در استان زنجان توزیع شده است.

علی مدقالچی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: از اول مهر ماه سال گذشته توزیع لاستیک در استان‌های کشور به صورت سیستمی انجام می‌شود که در استان زنجان نیز توزیع اینگونه بوده است.

وی گفت: از اول اجرای طرح 36 هزار و 478 حلقه لاستیک از اداره صمت به اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان تخصیص یافته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: از این تعداد 34 هزار و 232 حلقه به صورت حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان به رانندگان ارائه شده است.

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان یادآور شد: این تعداد لاستیک تا 22 خرداد ماه سال جاری توزیع شده است و همچنان ادامه دارد.

مدقالچی تصریح کرد: افزایش قیمت باید از سوی سازمان صمت ارائه شود و اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان در زمینه توزیع لاستیک فعالیت می‌کند و در حال حاضر با کمبود لاستیک خاور در استان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: چند ماهی است که لاستیک خاور توزیع نمی‌شود و وضعیت توزیع لاستیک نیز در برخی از خودروها ضعیف است.

این مسئول بیان داشت: لاستیک مورد نیاز رانندگان حمل‌و‌نقل برون شهری بر اساس میزان پیمایش و ظرفیت ناوگان اختصاص می‌یابد تا از تخلفات جلوگیری شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *