logo
امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۷
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/14 ] [ 22 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۶۳۰۲

بررسی ظرفیت‌های اقامتی استان زنجان برای برگزاری کنگره 3 هزار شهید

بررسی-ظرفیت‌های-اقامتی-استان-زنجان-برای-برگزاری-کنگره-3-هزار-شهید-
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: ظرفیت‌های اقامتی استان زنجان برای برگزاری کنگره 3 هزار شهید بررسی شده است.

 امیر ارجمند امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگارموج رسا;، اظهار داشت: کنگره 3 هزار شهید استان زنجان در سال 1400 در استان زنجان برگزار می‌شود که مسئولیت کمیته اسکان و اقامت میهمانان این کنکره بر عهده میراث فرهنگی استان زنجان است.

وی از برگزاری جلسه داخلی و بررسی ظرفیت‌های اقامتی استان زنجان خبرداد و بیان داشت: پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه انجام و تجارب استان‌های برگزار کننده این کنگره نیز بررسی شده است.

 این مسئول با اشاره به برگزاری جلسه تخصصی با سپاه استان زنجان در زمینه برگزاری این کنگره، گفت: ظرفیت‌های استان بررسی و قرار است سر سه ماه یکبار این جلسات برگزار شود.

 مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان ادامه داد: از ظرفیت بخش دولتی و خصوصی از جمله هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها و میهمانسراها استفاده می‌شود.

 ارجمند با بیان اینکه فقط برای میهمانان خارج از استان اقامت در نظر گرفته می‌شود، افزود: این کنگره یک روزه خواهد بود و تنها برای میهمانان غیر بومی اسکان برنامه‌ریزی می‌شود. 

وی از حضور مقامات و شخصیت‌های مهم برای این کنکره خبر داد و گفت: آمادکی لازم را برای اقامت این میهمانان در استان وجود دارد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *