logo
امروز : شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰:۳۶
[ شناسه خبر : ۱۶۱۹۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس اتاق اصناف استان زنجان خبرداد

فعالیت عادی رستوران‌ها و غذاخوری‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زنجان

فعالیت-عادی-رستوران‌ها-و-غذاخوری‌ها-با-رعایت-پروتکل‌های-بهداشتی-در-زنجان
رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: رستوران و غذاخوری‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در زنجان فعالیت خود را به صورت کامل انجام می‌دهند.

سید محمود موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه از امروز رستورانها به صورت کامل فعالیت خود را آغاز می‌کنند اظهار کرد: در گذشته نیز رستورانها فعالیت داشتند ولی فعالیت آنها به صورت بیرون بر بود.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با تاکید براینکه همه رستوران‌ها و غذاخوری‌ها موظف هستند موارد بهداشتی را رعایت کنند افزود: در صورت مشاهده عدم رعایت بهداشتی در این مراکز از فعالیت آنها جلوگیری به عمل می‌آید.

وی در مورد فعالیت تالار‌ها نیز عنوان کرد: بخشنامه جدید ستاد مرکزی مبارزه با کرونا از امروز به دست ما رسیده و هیچ اشاره از فعالیت تالار‌های عروسی نشده و در واقع تالارها هنوز اجازه فعالیت ندارند.

موسوی بیان کرد: سایر مراکز پرتردد نیز فعال شدند ولی رعایت بهداشتی مورد تاکید بوده و باید مراکزی که پرتردد هستند موارد بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند تا شاهد افزایش شیوع دوباره بیماری در استان نباشیم.

وی خاطر نشان کرد: این اماکن می‌‌توانند با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی سرویس‌‌دهی به مشتریان را شروع کنند البته نمی‌‌توانند با حداکثر ظرفیت فعالیت کنند و با رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی باید به ارائه خدمات سرو غذا در داخل رستوران و اغذیه‌‌فروشی اقدام کنند.

به گزارش موج رسا طبق اعلام ستاد مبارزه با کرونا استان زنجان فعالیت استخرها و ورزش‌های گروهی همچنان ممنوع است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر