logo
امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/11 ] [ 28 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۱۶۴
مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان:

تالیفات کنگره 3 هزار شهید زنجان به کانون پرورش فکری محول شود

تالیفات-کنگره-3-هزار-شهید-زنجان-به-کانون-پرورش-فکری-محول-شود
مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برای برگزاری مطلوب کنگره 3 هزار شهید استان با این کنگره در دو حوزه همکاری می‌کند.

علیرضا نوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: به منظور همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان زنجان جلساتی برگزار و برنامه‌هایی تدوین شده است.

وی با اشاره به عضویت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در دو کمیته آموزش و پرورش و تالیفات کنگره 3 هزار شهید استان زنجان، افزود: در قالب این دو کمیته کانون به وظایف خود عمل می‌کند.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه از 10 نویسنده فعال در حوزه شعر و کتاب 6 نفر از کارمندان کانون استان هستند، قرار بر این است با کمک همکاری واحد ادبی سوژه‌هایی به این کنگره ارائه شود تا شهدا به زبان کودکان نیز معرفی شوند.

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به وظایف برخی از ادارات استان در حوزه تالیفات این کنگره، ادامه داد: دستگاه‌های دیگر نیز می‌توانند از ظرفیت کارمندان کانون استان در حوزه تالیفات استفاده کنند.

نوری با بیان اینکه در حال حاضر سوژه‌یابی از سوی همکاران در حال انجام است، افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در بخش تالیفات و وظایف محوله در خدمت این کنگره خواهد بود.

وی با اشاره به حساسیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز در زمینه تالیف کتب برای کودکان و نوجوانان، گفت: به این دلیل که کتب کانون در سطح کشور برند بوده و آموزش کودکان و نوجوانان اهمیت بسیاری برای مرکز دارد باید تالیفات استانی نیز دارای استانداردهای علمی و عملی باشد تا مجوز لازم را کسب کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: گروه سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان نیز به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته و در صورت نیاز از این ظرفیت نیز در کنگره 3 هزار شهید استان استفاده می‌شود. //ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *