logo
امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/21 ] [ 8 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۵۸۹۷
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

خسارت ناشی از بیماری کرونا به هنرمندان و رسانه‌ها جبران می‌شود/ بخشودگی سهم کارفرما در بیمه هنرمندان

خسارت-ناشی-از-بیماری-کرونا-به-هنرمندان-و-رسانه‌ها-جبران-می‌شود-بخشودگی-سهم-کارفرما-در-بیمه-هنرمندان

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: خسارت‌های ناشی از بیماری کرونا به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از سوی وزارتخانه جبران می‌شود.

محمود علیمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: خسارت ناشی از بیماری کرونا به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان‌های کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جبران می‌شود.

وی افزود: برآورد خسارت از همه مجموعه‌های فرهنگی و هنری و رسانه‌ای استان انجام و طی نامه‌ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌ای از سوی سازمان سینمایی کشور، خاطرنشان کرد: ضروری است همه سینماگران و دارندگان سینما در استان اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل کنند.

علیمحمدی با بیان اینکه اطلاع رسانی به سینماگران استان زنجان در این زمینه شده است، ادامه داد: آمار تجمیعی از سوی سازمان سینمایی منتشر می‌شود.

وی از بخشودگی سهم کارفرما در بیمه هنرمندان خبرداد و گفت: این بخشودگی شامل ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: طبق برآورده‌های انجام شده سهم کارفرما بین 600 تا 2 میلیون تومان است که وزارتخانه نسبت به بخشودگی آن اقدام می‌کند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *