logo
امروز : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/3 ] [ 13 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۶۸۳

شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 688 نفر رسید

شمار-مبتلایان-کرونا-ویروس-در-زنجان-به-688-نفر-رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 688 نفر رسید.

به گزارش موج رسا; پرویز قزلباش امشب در نشست خبری با اشاره به تعداد بیماران مبتلا به کرونا ویروس در زنجان، اظهار کرد: یک هزار و 959 نفر تا به امروز به این بیماری در زنجان مبتلا شده اند.

وی با بیان اینکه 299 بیمار کرونایی اکنون در سراسر استان در حال دریافت خدمات بستری از بیمارستان های استان هستند ابراز کرد: 504 نفر از بیماران کرونایی در زنجان از بیمارستان ها مرخص شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به مبتلا شدن 18 نفر از هم استانی ها به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته تصریح کرد: تعداد بیماران کرونایی استان زنجان به 688 نفر رسید.

وی بیان کرد: تا به امروز 68 نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در استان جان خود را از دست داده اند.

قزلباش با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی باید مکررا به مردم گوش زد شود افزود: تنها راه مقابله با این ویروس فاصله گذاری اجتماعی است.

وی با اشاره به اختصاص 40 درصد تخت های بیمارستانی به کرونا ابراز کرد: تمامی بیمارستان ها در راستای کرونا ویروس فعال هستند ولی مرکز ارائه خدمات کرونایی بیمارستان ولیعصر (عج) است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به رفتار های اجتماعی اخیر مردم در سطح استان تصریح کرد: در آینده شاهد افزایش بیماران خواهیم بود.

وی با اشاره به فعالیت برخی از صنوف در استان که نباید در این زمان فعالیت کنند عنوان کرد: اجرای فاصله گذاری اجتماعی باید تبدیل به مطالبه عمومی شود تا بتوان نتیجه گرفت.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *