logo
امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/21 ] [ 8 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۵۶۸۰
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان:

تصمیمات جدید ستاد کرونای استان زنجان اجرایی می‌شود/ ضرورت رعایت فاصله اجتماعی از سوی مردم

تصمیمات-جدید-ستاد-کرونای-استان-زنجان-اجرایی-می‌شود-ضرورت-رعایت-فاصله-اجتماعی-از-سوی-مردم-

معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان گفت: تصمیمات جدیدی از سوی ستاد کرونای استان زنجان بر اساس ستاد ملی کرونا، اجرایی می‌شود

 خدابخش مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: بر اساس تصمیمات ستاد کرونای استان زنجان تا 23 فروردین همه واحدهای صنفی استان زنجان تعطیلی است.

وی با اشاره به ادامه اجرای طرح فاصله‌گیری اجتماعی تا 30 فروردین ماه، خاطرنشان کرد: فعالیت واحدهای صنفی کم ریسک از 23 فروردین ماه آغاز می‌شود که لیست این واحدها از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام می‌شود.

این مسئول ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، فعالیت ادارات با دوم سوم آغاز و یک سوم کارمندان به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان افزود: دورکاری به کارمندانی داده می‌شود که همسر یا یکی از وابستگان آنها در حوزه بهداشت و درمان در قالب پزشک و پرستار فعالیت می‌کنند.

مرادی بیان داشت: تاکید اصلی به مردم در خانه ماندن و رعایت فاصله اجتماعی تا مدیریت کامل بیماری است.

وی با تقدیر از همکاری مردم زنجان در پیشگیری از بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: مردم زنجان در زمینه رعایت مسائل اجتماعی، بهداشت جمعی و فردی همکاری مطلوبی دارند.

این مسئول ادامه داد: ضروری است مردم با همکاری بیشتر به مدیریت و کاهش ابتلای شهروندان به بیماری کرونا کمک کند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *