logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۶
رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود: درهاى آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده میشود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. (بحار الانوار، ج 93، ص 344)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۶۲۹

حل مشکلات کسب و کار نیازمند تصویب قوانین جدید است/ شیوع کرونا کسب و کارهای مردم را با مشکل مواجه کرده است

حل-مشکلات-کسب-و-کار-نیازمند-تصویب-قوانین-جدید-است-شیوع-کرونا-کسب-و-کارهای-مردم-را-با-مشکل-مواجه-کرده-است

کارشناس مسائل اقتصادی بر ضرورت تصویب قوانینی برای حل مشکلات فضای کسب و کارها تاکید کرد.

 حسین محمودی اصل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا کسب و کارهای مردم با مشکل مواجه شده است و باید تدبیری برای حل این مشکل اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه دلالی همواره اقتصاد ایران را با مشکل مواجه کرده است، افزود: برای رونق کسب و کارها باید دلالی از اقتصاد کاهش یابد.

این کارشناس اقتصادی بیان داشت: در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده است باید به کسب و کارها توجه ویژه‌ای شده و فضای آن بهبود یابد.

محمودی اصل گفت: رتبه 120 ایران در زمینه کسب و کارها نمی‌تواند موجب توسعه و رونق کسب و کارها شود و باید در سال جهش تولید، به این مهم توجه شود.

وی یادآور شد: در شرایط تحریمی و ممنوعیت‌های موجود، توجه به فضای کسب و کارها می تواند رونق بیشتری را ایجاد کرده و شعار سال را تحقق ببخشد.

این کارشناس بیان داشت: وجود قوانین دست و پاگیر تولید و کسب و کارها را با مشکل مواجه کرده است و این قوانین بیشتر به نفع دلالی است.

محمودی اصل برضرورت تصویب قوانینی برای حل مشکلات فضای کسب و کارها تاکید کرد و گفت: در صورت تصویب این قوانین می توان به رونق کسب و کارها مطمئن شد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *