logo
امروز : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/5 ] [ 15 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۶۲۲

ورودی‌های زنجان به شدت کنترل می‌شود/ در تامین ماسک مورد نیاز مراکز درمانی مشکلی نداریم

ورودی‌های-زنجان-به-شدت-کنترل-می‌شود-در-تامین-ماسک-مورد-نیاز-مراکز-درمانی-مشکلی-نداریم

فرماندار زنجان در مورد کنترل ورودی‌های شهر زنجان گفت: ورود‌ها به شدت کنترل می‌شود از ورود افراد ناقل بیماری جلوگیری شده و افرادی که ناقل بیماری باشند به مراکز درمانی منتقل می‌شوند.

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد کنترل برگشت برخی از افراد ا ز مسافرت به استان که موضوع در خانه ماندن توجه نکردند اظهار کرد: در مبادی ورودی استان این افراد به شدت کنترل می‌شوند تا ناقل بیماری نباشند.

وی با اشاره به اینکه طرح کنترل ورود خودروهای غیربومی به استان زنجان همچنان ادامه دارد تصریح کرد: طرح محدودیت‌ها تا 20 فروردین ادامه خواهد داشت.

فرماندار زنجان با اشاره به نحوه توزیع اقلام بهداشتی در سطح استان زنجان بیان کرد: توزیع اقلام بهداشتی بدون هیچ مشکلی در سطح استان زنجان می‌شود و مواد ضدعفونی کننده اعم از ژل و الکل‌های ضدعفونی به وفور در سطح استان وجود دارد.

وی با تاکید براینکه هيئت‌های بزرگ مذهبی به موضوع تولید ماسک وارد شدند عنوان کرد: در تولید ماسک کمبودهایی داریم ولی اولویت ما تامین ماسک مورد نیاز مراکز درمانی است و در حال حاضر در این راستا هیچ مشکلی نداریم.

عسگری با اشاره به اینکه با راه اندازی واحد تولید ماسک N95 مشکل استان تقریبا برطرف شده است عنوان کرد: در حال حاضر علاوه بر تامین نیاز مراکز درمانی نیاز داروخانه‌ها تا حدی تامین می‌شود.

وی با تاکید براینکه یکسری از ماسک‌هایی که تولید می‌شود قابل عرضه در مراکز درمانی و بیماران کرونایی نیستند افزود: این ماسک‌ها در سطح استان توزیع می‌شود تا مردم در جلوگیری از شیوع بیماری استفاده کنند.

فرماندار زنجان با تاکید براینکه کمبود ماسک هم مراقبت‌های مردم را دو چندان می‌کند تا در خانه بمانند ابراز کرد: تمام تلاش خود را بکار بستیم تا کمبودها را جبران کنیم و در حال حاضر در مورد تامین دستکش٬ مواد شوینده‌ها و مواد ضدعفونی کننده‌ها هیچ مشکلی در سطح استان نداریم.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *