logo
امروز : پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/16 ] [ 24 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۵۳۷

پلمب 6 واحد صنفی متخلف در زنجان/ تلاش ناجا به حداقل رساندن زنجیره انتقال بیماری است

پلمب-6-واحد-صنفی-متخلف-در-زنجان-تلاش-ناجا-به-حداقل-رساندن-زنجیره-انتقال-بیماری-است

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با اشاره به تخلف برخی از صنوف و فعالیت آنها در این وضعیت، گفت: تا به امروز 6 صنف متخلف در زنجان پلمب شده است.

به گزارش موج رسا; آرشخلخالی در نشست خبری با اشاره به اقدمات پلیس در راستای مقابله با کرونا ویروس، اظهار کرد: نیروی انتظامی برای کنترل خودرو های غیر بومی به صورت ویژه و 24 ساعته در ورودی و خروجی ها شهر ها فعالیت دارد.

وی با اشاره به حضور پلیس در ورودی شهر زنجان، ابراز کرد: پلیس خودرو های غیر بومی را که قصد ورود به شهر زنجان را دارند را به سمت آزادراه ها هدایت می کند و همین امر به نوبه خود موجب کنترل کرونا ویروس می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با اشاره به فعالیت 21 هزار و 233 صنف در زنجان و الزام به تعطیلی تمامی صنوف به غیر از مراکز توزیع مواد غذایی و بهداشتی، تصریح کرد: نیروی انتظامی با 100 نفر و 25 دستگاه خودرویی فعالیت صنوف را بررسی می کند.

وی با بیان اینکه در چند مدت اخیر به حدود 2 هزار واحد صنفی تذکر داده شده است، عنوان کرد: 6 واحد صنفی که قوانین و مقررات مربوطه را رعایت می کردند پلمب شد.

خلخالی با اشاره به کلاس های آموزشی برای کادر نیروی انتظامی برای جلوگیری از ابتلا به کرونا ویروس، افزود: کلاس های آموزشی نیروی انتظامی بسیار موثر بوده است و تمامی کادر نیروی انتظامی زنجان در سلامت کامل هستند.

وی با اشاره به حضور فعال نیروی انتظامی در پیشگیری از این بیماری، ابراز کرد: معابر عمومی توسط یگان های ویژه ضد عفونی می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با بیان اینکه تلاش نیروی انتظامی به حداقل رساندن زنجیره انتقال این بیماری است، تصریح کرد: اجرای موفق طرح های پلیس بسته به مشارکت و همدلی مردم است.

خلخالی با اشاره به اینکه هیچ ممانعتی بر فعالیت صنفی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند وجود ندارد عنوان کرد: صنوف متخلف با برخورد پلیس مواجه خواهند شد.

فرمانده انتظامی زنجان بیان کرد: 30 تا 40 درصد از مردم به توصیه ها توجه ندارند و فکر می کنند به این بیماری مبتلا نمی شوند.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *