logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۵۱۷۴
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

ویروس رسانه‌ای خطرناکتر از کروناست/ ضرورت حفظ آرامش عمومی جامعه از سوی رسانه‌ها

ویروس-رسانه‌ای-خطرناکتر-از-کروناست-ضرورت-حفظ-آرامش-عمومی-جامعه-از-سوی-رسانه‌ها

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: ویروس رسانه‌ای خطرناکتر از بیماری کروناست که این مهم وظیفه رسانه‌ها را دو چندان می‌کند.

عبدالله جعفری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره شیوع بیماری کرونا در برخی کشورهای جهان و ایران، اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی همچون گذشته از شرایط کنونی جامعه برای رسیدن به اهداف خود بهره‌گیری می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمن از چنین شرایطی به نفع خود استفاده کرده و به دنبال تزریق نا امیدی در جامعه است، افزود: اصحاب رسانه برای مقابله با جنگ روانی دشمن مسئولیت بیشتری دارند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان خاطرنشان کرد: انجام عملیات‌های روانی متعدد و القای ناکارآمدی نظام اسلامی برای مقابله با این بیماری از ترفندهای دشمنان محسوب می‌شود.

جعفری افزود: رسانه‌های کشور می‌توانند با تولید محتوای درست و دقیق و اطلاع‌رسانی مناسب در برابر جنگ روانی دشمن پاسخ محکمی داشته و اجازه ندهند خدمات و فعالیت‌های انجام شده زیرسئوال رود.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای سواد رسانه‌ای از الزامات مقابله با توطئه‌های دشمنان است که تلاش می‌کنند تا وضعیت نظام اسلامی را پیچیده جلوه دهند.

این کارشناس رسانه بیان داشت: رسانه می‌تواند با بیان واقعیت‌ها به مردم اطلاع رسانی مطلوبی داشته و از یاس و نا امیدی و ایجاد استرس در جامعه جلوگیری کند.

جعفری وظایف رسانه‌های کشور را در برابر توطئه‌های دشمنان مهم ارزیابی کرد و گفت: ویروس رسانه‌ای خطرناکتر از بیماری کروناست که این مهم وظیفه رسانه‌ها را دو چندان می‌کند.

وی اعتماد زدایی بین مردم و نظام را با دروغ پردازی و آمارسازی نادرست را از دیگر توطئه‌های دشمنان عنوان کرد و افزود: بزرگ نمایی و فشار حداکثری و هجمه‌های تبلیغاتی از دیگر توطئه‌های دشمنان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان برضرورت حفظ آرامش عمومی و ایجاد اعتماد در جامعه از سوی رسانه‌ها تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها باید آمارسازی‌های رسانه‌های معاند مقابله کرده و اجازه ندهند با القای آمادر نادرست وضعیت جامعه متشنج شود.//ن 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *