logo
امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/5 ] [ 11 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۱۲۴

عضو علی‌البدل شورای شهر زنجان از هفته آینده در جلسات حاضر می‌شود

عضو-علی‌البدل-شورای-شهر-زنجان-از-هفته-آینده-در-جلسات-حاضر-می‌شود

فرماندار شهرستان زنجان گفت: عضو علی‌البدل شورای شهر زنجان از هفته آینده در جلسات حاضر می‌شود.

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه قانون در خصوص مسائل شورا تعیین تکلیف کرده است، اظهار کرد: براساس قانون اگر یک عضو شورا تا دو ماه متوالی و پشت سرهم به هر دلیلی در جلسات حاضر نشوند، به صورت موقت از عضو علی البدل دعوت می‌شود تا در جلسات حاضر شود.

وی افزود: بر همین اساس نظر به اینکه یکی از بازداشتی‌ها حدود دو ماه است در بازداشت بوده و بعد از آزادی هم قرار نظارت قضایی برای وی صادر شده و تا 6 ماه آینده نمی‌تواند در جلسات حاضر شود، از هفته آینده عضو علی البدل را برای حضور در جلسات دعوت می‌کنیم تا پس از مراسم تحلیف و مقدمات کار در جلسات حاضر شوند.

فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه نسبت به سایر اعضا باید منتظر همین مسیری باشیم که برای نفر نخست طی شده است، خاطرنشان کرد: باید منتظر بود و در موعد مقرر در این خصوص نیز تصمیم گیری کرد.

وی در خصوص انحلال احتمالی شورا نیز گفت: شورای حل مسئول تصمیم گیری در این خصوص است اما تقاضایی بابت انحلال شورا داده نشده چرا که شورا از وظایفش عدول نکرده و اتهاماتی به برخی اعضا وارد شده است.

عسگری با بیان اینکه اعضای علی البدل به تعدادی هستند که جایگزین شوند، خاطرنشان کرد: لزومی برای انحلال شورا دیده نمی‌شود و عملا نیز اقداماتی که موجب انحلال شورا شود، مشاهده نکردیم تا چنین تقاضایی را داشته باشیم.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *