logo
امروز : پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/28 ] [ 14 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۴۶۰۰
دبیر هیئت تنیس روی میز استان زنجان خبر داد؛

زنجان میزبان مسابقات منطقه‌ای تنیس روی میز

زنجان-میزبان-مسابقات-منطقه‌ای-تنیس-روی-میز

دبیر هیئت تنیس روی میز استان زنجان با اشاره به رویدادهای پیش رو، گفت: زنجان میزبان مسابقات منطقه‌ای تنیس روی میز می‌شود.

مریم کاظمی راد در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به افتتاح خوابگاه 15 تخته شهید رضوی در زنجان، اظهار کرد: این خوابگاه در بهمن‌ماه افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: با افتتاح خوابگاه 15 تخته هیئت تنیس روی میز استان زنجان از این به بعد درخواست برگزاری تمامی اردوهای تیم ملی، مسابقات منطقه‌ای در زنجان را داریم.

دبیر هیئت تنیس روی میز استان زنجان با اشاره به رویدادهای پیش رو، ابراز کرد: مسابقات منطقه‌ای تنیس روی میز بهمن‌ماه در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه زنجان جزو منطقه سه است، افزود: استان‌های تهران ، البرز، قزوین و زنجان در یک گروه مسابقه می‌دهند.

کاظمی راد بیان کرد: این مسابقات در رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگ‌سالان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه برگزاری دوره داوری درجه‌یک از برنامه‌های هیئت تنیس روی میز استان است، ادامه داد: درخواست برگزاری دوره مربیگری درجه‌یک را کرده‌ایم که در صورت تائید فدراسیون برای اولین بار در زنجان برگزار می‌شود.

دبیر هیئت تنیس روی میز استان زنجان با اشاره به برگزاری مسابقات چندجانبه دهه فجر با حضور چند استان در زنجان، ادامه داد: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *