logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۵۹۷

شرایط انتخاب شهردار جدید زنجان فراهم نیست/ شهردار بازداشتی زنجان چه پیامی به شورا داد؟

شرایط-انتخاب-شهردار-جدید-زنجان-فراهم-نیست-شهردار-بازداشتی-زنجان-چه-پیامی-به-شورا-داد؟

عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شرایط انتخاب شهردار جدید هنوز فراهم نشده است و نمی توان در این زمینه ورود پیدا کرد.

عباس راشاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: پس از انتخاب سرپرست شهرداری زنجان موضوع انتخاب شهردار جدید تا کنون از سوی اعضای شورای اسلامی شهر زنجان مطرح نشده است.

وی با بیان اینکه برای انتخاب شهردار جدید باید سه گزینه استیضاح،استعفا و صدور حکم قضایی علیه مورد توجه باشد،افزود: در صورت تحقق یکی از این سه موضوع شورا می تواند نسبت به انتخاب شهردار جدید اقدام کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع که آقای شهردار به آقای حمیدی گفته است که مایل نیستم بعد از اینهمه کار در شهرداری زنجان باشم،شاید به این بهانه شورا بتواند به این موضوع ورود یافته و شهردار جدید را انتخاب کند.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان بیان داشت: تا کنون اعضای شورا در این زمینه به اتفاق نظر نرسیده اند و تا مشخص شدن وضعیت شهردار باید منتظر ماند.

راشاد ادامه داد: در حال حاضر در زمان حساس تدوین بودجه سال آینده و اصلاح بودجه قرار داریم و شورای اسلامی شهر زنجان در این زمینه جلسات متعددی را برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه برای انتخاب شهردار جدید باید هشت نفر از اعضای شورا به اجماع برسند،افزود: نزدیک به دو سال از فعالیت شهردار زنجان می گذرد و این شورا تلاش کرد تا مشکلات شهردار حل شود که متاسفانه این امر محقق نشد.

به گزارش موج رسا، شهردار زنجان، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان و شهردار منطقه 3 زنجان،12 آبان ماه سال جاری دستگیر شدند و رسیدگی به پرونده شهردار ادامه دارد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *