logo
امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۵
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/2 ] [ 10 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۸۷۷

نیروی انتظامي در سنگر پاسداري از ولايت و امنيت از هيچ تلاشی دريغ نمي‌كنند

نیروی-انتظامي-در-سنگر-پاسداري-از-ولايت-و-امنيت-از-هيچ-تلاشی-دريغ-نمي‌كنند

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به بصیرت، هوشمندی، شجاعت و تعهد از شاخصه‌های اصلی پلیس است گفت: نیروی انتظامي در سنگر پاسداري از ولايت و امنيت از هيچ تلاشی دريغ نمي‌كنند.

به گزارش موج رسا; سردار رحیم جهانبخش در دیدار امام جمعه زنجان با اشاره به نقشه های دشمنان برای ایجاد نا امنی در کشور اظهار کرد: حوادث روزهاي اخير كه با تجمع اعتراض آميز تعدادي از هموطنان همراه بود، بار دیگر فرصت سوء استفاده‌هاي تهديد آميز را براي افراد معاند و فتنه جويان فراهم ساخت تا با طراحي سازمان يافته دشمنان قسم خورده نظام انقلاب اسلامي، مقدمات یک ناامنی و ناهنجاري فراگیر را در سراسر کشور فراهم آورند.

وی تصریح کرد: در جریان حوادث اخیر شاهد انسجام و هماهنگی و همکاری بی مانند بسیج، سپاه و سایر دستگاه های امنیتی با پلیس استان بودیم که این هم افزایی و پیوند قوی، تاکنون سابقه نداشت به گونه ای که توانستیم چشم فتنه دشمنان را کور کرده و بدون هیچگونه خسارت جانی و مالی به نا آرامی های اخیر پایان داده و نام استان زنجان را به عنوان یکی از امن ترین استان های کشور در حوادث اخیر به ثبت برسانیم.

سردار جهانبخش با اشاره به حضور حماسي مردم به عنوان اولین استان در راهپيمايي ميثاق با ولايت و حمايت از اقتدار و امنيت كشور در استان زنجان بيان کرد:‌ حضور پرشور مردم در محکوم کردن فتنه های اخیر، موجب شد تا مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در دیدار با بسیجیان کشور به آن اشاره کنند، که این نشانگر ولایت پذیری مردم استان زنجان است .

وی با اشاره به نقش علما و روحانیون در ارتقاء امنیت بیان کرد: كار كنان سخت كوش انتظامي استان در سنگر پاسداري از ولايت و امنيت از هيچ تلاش و كوششي دريغ نمي كنند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه گفت: خدمت به مردم و تلاش برای فراهم کردن محیطی امن توام با آرامش افتخاری برای کارکنان پلیس است.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایجاد نا آرامی در جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: با تعامل خوبی که بین نیروهای مسلح استان وجود دارد شاهد ارتقاء امنیت در استان هستیم.

بیشتر بخوانید:

انهدام باند فیشینگ در زنجان با بیش از 100 فقره کلاهبرداری

آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز در این دیدار با تاکید بر پیشتازی مردم استان زنجان در حمایت از امنیت و اقتدار کشور اظهار کرد: مردم استان زنجان اولین استانی بود که در حمایت از امنیت کشور به راهپیمایی پرداخت که موجب رضایت فرمانده معظم کل قوا شد.

وی بر اقتدار و انسجام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مقابل دشمنان نظام تاکید کرد و افزود: اقتدار و انسجام باید در میان نیروهای مسلح حفظ و تقویت شود، زیرا وجود انسجام و ارتقا سطح توانمندی و بازدارندگی نیروهای مسلح ایران، موجب رعب و وحشت دشمنان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان حضور به موقع پلیس در صحنه و رسیدگی به موقع به مسائل و مشکلات انتظامی مردم را در ارتقاء احساس امنیت و اعتماد عمومی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و بیان کرد: مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته و به آن اعتماد دارند.

آیت الله خاتمی با اشاره به تلاش های موثر و مفید پلیس در کاهش جرایم در استان افزود: کارکنان نیروی انتظامی شبانه روز برای تامین نظم و امنیت مردم و جامعه تلاش می کنند که این جای تقدیر دارد .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به تنوع و حجم بالاي ماموريت هاي نيروي انتظامي اظهار داشت: اقتدار پليس در سايه اعتماد مردم رقم مي خورد و موقعي مي توانيم پليس مقتدري داشته باشيم كه اعتماد مردم را جلب كنيم.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *