logo
امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
حضرت مهدی(عج):برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ٤٨٥)
[ 2020/2/24 ] [ 29 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۴۲۳

سنگر به سنگر آمریکا را شکست داده و وادار به عقب نشینی کرده‌ایم/ با سرنگونی پهپاد آمریکایی گزینه نظامی آمریکایی‌ها از بین رفت/ دشمن آرزوی فلج کردن اقتصاد ایران را به گور می‌برد

سنگر-به-سنگر-آمریکا-را-شکست-داده-و-وادار-به-عقب-نشینی-کرده‌ایم-با-سرنگونی-پهپاد-آمریکایی-گزینه-نظامی-آمریکایی‌ها-از-بین-رفت-دشمن-آرزوی-فلج-کردن-اقتصاد-ایران-را-به-گور-می‌برد

وزیر اطلاعات گفت: با هدایت رهبری سنگر به سنگر آمریکا را شکست داده و وادار به عقب نشینی کرده ایم.

به گزارش موج رسا;حجت الاسلام سید محمود علوی امروز در سخنرانی راهپیمایی 13 آبان در زنجان،با گرامیداشت 13 آبان،اظهار داشت: اسلام عزیز دین سربلندی بوده و دینی است که راه زنده بودن را یاد می دهد.

وی افزود: اسلام دوست دارد ملت عزیز و سربلند باشیم و خداوند متعال می فرماید:" کسی که به دنبال عزت است،عزت نصیبش می شود و فقط در پیوند با خدا می توانیم عزت داشته باشیم."

 این مقام مسئول بیان داشت: عزت از آن خداوند متعال،پیامبر و امت اسلام است و اسلام آمده است ما آقا بوده و کرامت داشته باشیم..

وزیر اطلاعات ادامه داد: با ارزش ترین شما پیش خداوند متعال انسان باتقوا است و اسلام  آمده است تا ملتی بسازد که ملت برتر باشد.

حجت الاسلام علوی ادامه داد: اسلام آمده است تا در برابر ذلت کوتاه نیامده و دست رد به ذلت بزنیم تا زندگی و مرگ شرافتمندانه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه استقامت در مسیر اسلام از ضروریات است، افزود: اگر ملت در مسیر اسلام با استقامت حرکت کنند آب گواری پیروزی را می چشند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تنها راه ایستادگی در برابر دشمنان،راه مقاومت است چرا که دشمنان اسلام حاضر به پذیرش ملت اسلام نیستند و زمانی راضی می شوند که ما دست از اسلام برداشته و عزت خود را از دست بدهیم.

وزیر اطلاعات بیان داشت: قرآن کریم می فرماید: "یهود و نصرا از شما راضی نمی شوند مگر اینکه از دین خود دست برداشته  و به دنبال آنها بروید".

حجت الاسلام علوی با بیان اینکه قرآن می فرماید:" ای ملت اسلام وقتی با کفار روبرو می شوید در رویارویی به آنها پشت نکرده و ایستادگی کرده و اگر با شما درگیر شوند، در نهایت آنها هستند که به شما پشت می کنند و پیروزی از آن شماست.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان می توانند با تحریم، جنگ و توطئه برای شما زحمت ایجاد کنند اما وقتی صحنه رویارویی شود میدان را خالی کرده و عقب نشینی می کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دشمنان شعار جنگ با نظام اسلامی را سر می دادند و گزینه حمله نظامی را پیش می کشیدند، افزود: اما وقتی پهباد آنها نابوده شده و ناو آنها به عمق اقیانوس هند عقب نشینی کرد،این گزینه ها دیگر از بین رفت.

وزیر اطلاعات بیان داشت: اگر ما هوشیار و بیدار بوده و بصیرت جمعی داشته و پشت سر رهبر هوشیار حرکت کنیم، قرآن می فرماید:" پیروزی از آن شما خواهد بود و توطئه های دشمنان از بین می رود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: نعمت رهبری هوشیار و آگاه را باید قدر دانست چرا که به برکت وجود رهبر بصیر، امروز دشمنان از ضربه زدن به نظام اسلامی مایوس شده اند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه امروز با نعمت رهبری در برابر دشمنان مقاومت کرده و لحظه به لحظه دشمن را به عقب نشینی وادار کرده و شکست را به او تحمیل می کنیم ،ادامه داد: امروز بزرگترین دشمن اسلام آمریکا است که از دیر باز این دشمنی وجود داشته است.

حجت الاسلام علوی خاطرنشان کرد: امام راحل ذلت کایپیتولاسیون را قبول نکرده و فریادشان را بلند کرده از علما خواستند به داد اسلام برسند.

وی گفت: آمریکا در چنین روزی دستور داد امام راحل را دستگیر و از ایران تبعید کنند به این خیال که نهضت فروکش کند غافل از اینکه جوانان و نوجوانان سال 42 در سال 57 با هدایت امام راحل پرچم را به دوش کشیده و انقلاب را به پیروزی رساندند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در طول جنگ تحمیلی که با تحریک آمریکا انجام شد،دشمنان شکست خوردند، افزود: تحریم در پی تحریم اما این تحریم ها نیز به جایی نرسید.

وزیر اطلاعات افزود: در این تحریم اخیر فکر می کردند با متوقف کردن صادرات غیر نفتی و جلوگیری از واردات می توانند ملت ایران را به زانو در آوردند اما با هدایت رهبری سنگر به سنگر آمریکا را شکست داده و وادار به عقب نشینی کرده ایم.

این مسئول بیان داشت: ادامه حرکت نسل اول انقلاب را در صحنه ها سربلند کرده است و امروز هم باید نسل های آینده این حرکت و در صحنه بودن را با تبعیت از مقام معظم رهبری ادامه دهند.

وی گفت: دانش آموزان امروز با خون شهدای 1357 پیوند برقرار کرده و بیعت می کنند تا راه آن دانش آموزان آنروز را دامه دهند.

این مقام مسئول تصریح کرد: نسل های دوم، سوم و چهارم انقلاب هوشیارتر و مقاومت تر راه نسل انقلاب را دنبال می کنند.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: آمریکا بداند امروز در نظر ملت ایران منفورترین چهره محسوب می شود.

حجت الاسلام علوی افزود: آمریکا فکر می کرد با این تحریم ها که بی سابقه ترین تحریم ها بود، اقتصاد ایران فلج شده و ملت عصیان پیدا کرده و جمهوری اسلامی چهل سالگی خود را نمی بیند، اما این آروز را به گور بردند.

وی گفت: با تدابیر سنجیده دولت و تحت حمایت مقام معظم رهبری با مقاومت و ایستادگی شوک های دشمن مهار شد و امروز تورم در مسیر کاهش قرار گرفته است.//ن

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *