logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۴۰۸
استاد حوزه و دانشگاه:

طرفداران مذاکره و ارتباط با آمریکا به دنبال تسلیم کردن ملت ایران هستند/ نتیجه اعتماد به آمریکا زیان کشور و ملت بود

طرفداران-مذاکره-و-ارتباط-با-آمریکا-به-دنبال-تسلیم-کردن-ملت-ایران-هستند-نتیجه-اعتماد-به-آمریکا-زیان-کشور-و-ملت-بود

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دوست و دشمن به این اعتراف می کنند که این مذاکر نه تنها مثمر ثمر نبوده است، عنوان کرد: مذاکرات در بعضی جاها هم به ضرر جامعه اسلامی تمام شده است.

 حجت‌الاسلام حسن بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه 13 آبان یادآور 3 واقعه تاریخی است، اظهار کرد: تبعید امام خمینی(ره)، کشتار دانشجویان و دانش آموزان در دانشگاه تهران، تسخیر لانه جاسوسی سه واقعه تاریخی مهم رخ داده در 13 آبان است.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مبانی مخالفت ما با آمریکا راهبردی است، تصریح کرد: دوست و دشمن به این اعتراف می کنند که این مذاکره نه تنها مثمر ثمر نبوده و در بعضی جاها هم به ضرر جامعه اسلامی تمام شده است.

بیگدلی با اشاره اینکه مذاکره با دشمن و با کسی که درنده خویی دارد را هیچ عاقلی نمی پذیرد، خاطر نشان کرد: برخی مواردی که در راستای مذاکره ایران با استکبار در جامعه می شنویم این ها خواستار تسلیم در مقابل مستکبرین هستند.

وی با بیان اینکه همین روحیه، همین تفکر و همین افراد قبل از انقلاب هم در ایران بودند، ادامه داد: اینها مبارک های نامبارک هستند همان طوری که شاه در مقابل استکبار تسلیم بود.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه آنهایی که مایل هستند جمهوری اسلامی مذاکره کند دوست دارند جمهوری اسلامی را تسلیم جامعه کفر و مستکبر کنند، ابراز کرد: مردم ایران تا به امروز اجازه این کار را نداده اند و بعد از این هم اجازه نخواهند داد.

وی با اشاره به اینکه نمونه مقابله مردم ایران با استکبار ستیزی 13 آبان است، ادامه داد: ملت ایران در مقابل تفکری که تسلیم پذیری را در جامعه دارد تبلیغ و تبیین می کند،  خواهند ایستاد وقدرت مقاومت و ایستادگی را به جامعه انتقال می دهند.

//س

.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *