logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۲۰۰
در کارگروه اجتماعی و سلامت مطرح شد؛

عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی زنجان در پیشگیری از تضییع حقوق شهروندی/ سومین مجمع سلامت استان زنجان برگزار می شود

عملکرد-ضعیف-دستگاه-های-اجرایی-زنجان-در-پیشگیری-از-تضییع-حقوق-شهروندی-سومین-مجمع-سلامت-استان-زنجان-برگزار-می-شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: در زمینه پیشگیری از تضییع حقوق شهروندی عملکرد دستگاه های اجرایی استان زنجان ضعیف تر بوده است.

به گزارش موج رسا; مسیح الله سلطانی امروز در چهارمین جلسه مشترک کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان زنجان، اظهارداشت: الزامات قانونی ارزیابی عملکرددستگاه ها در خصوص حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی به همه استان ها ارسال شده است

وی با بیان اینکه۹ برنامه در حوزه حقوق شهروندی بررسی می شود،افزود: درمجموع ۲۸ شاخص در این زمینه مورد توجه است.
این مسئول با بیان اینکه در حوزه عفاف و حجاب ۱۰ برنامه مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: در مجموع ۳۰ شاخص در این خصوص مورد ارزیابی قرار می گیرد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با اشاره به ارزیابی ۵۳ اداره در زنجان و ۲۸۰ اداره در شهرستان ها، ادامه داد: در زمینه پیشگیری از تضییع حقوق شهروندی عملکرد دستگاه ها ضعیف تر بوده است.
سلطانی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی استان در زمینه حمایت از تولید آثار فرهنگی و هنری و ارائه مشاوره در بخش عفاف و حجاب ضعیف عمل کرده اند.
وی با بیان اینکه اداره کل امور اقتصادی، تامین اجتماعی و جهادکشاورزی در حوزه حقوق شهروندی سه اداره برتر معرفی شده اند،افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره)،صدا و سیمای مرکز زنجان و سازمان جهاد کشاورزی در حوزه عفاف و حجاب از دستگاه های برتر محسوب می شوند.
 

بیشتر بخوانید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان در ادامه این جلسه با اشاره به اجرای سومین مجمع سلامت استان زنجان،افزود: اجتماعی کردن سلامت از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.
پرویز قزلباش بیان داشت: شناسایی و تقدیر از برترین های حوزه سلامت در این مجامع پیگیری می شود.
وی خاطرنشان کرد: تفریح سالم و با نشاط،سلامت روان و سلامت اجتماعی شعار سومین مجمع سلامت استان و شهرستان ها محسوب می شود.//ن
 

انتهای پیام/

نظرات
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
عملکرد دستگاه های اجرایی استان زنجان نه تنها ضعیف تر بلکه بسیار شدید بوده واست کسی هم به فکر ظلم دیدگان نیست
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *