logo
امروز : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۵۰
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/9 ] [ 17 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۹۶۸

اعزام 500 نفر توسط موسسه فرهنگی تربیتی معبر آسمانی نور زنجان به پیاده روی اربعین

اعزام-500-نفر-توسط-موسسه-فرهنگی-تربیتی-معبر-آسمانی-نور-زنجان-به-پیاده-روی-اربعین

مدیر موسسه فرهنگی تربیتی معبر آسمانی نور زنجان از اعزام 500 نفر توسط موسسه فرهنگی تربیتی معبر آسمانی نور زنجان به پیاده روی اربعین خبر داد.

حمان هادی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به برگزاری مراسم اربعین اظهار کرد: موسسه فرهنگی تربیتی معبر آسمانی نور زنجان امسال نیز برای پنجمین سال به تعداد 11دستگاه و ظرفیت نسی 500 نفر خواهر و برادر برای مراسم اربعین اعزام خواهد داشت.

وی افزود: زمان رفت کاروان های این موسسه 15 مهر ماه به مدت 10 روز خواهد بود.

مدیر موسسه فرهنگی تربیتی معبر آسمانی نور زنجان عنوان کرد: این اعزام ها با با هدف تجدید میثاق با آرمانهای شهیدان(سربازان آخرالزمانی حضرت سیدالشهدا)، تمرین سبک زندگی اسلامی، ایثار، جهاد، شهادت و الگوی زینبی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: موسسه فرهنگی، تربیتی معبر آسمانی نور زنجان از سال 80 در مناطق دوران دفاع مقدس فعالیت ها را آغاز کرد و فعالیت های فرهنگی در این زمینه آغاز شد.

هادی نژاد با بیان اینکه این گروه که دغدغه کار فرهنگی داشتند دور هم جمع شدند، افزود: تا سال 88 فقط در حوزه اردوهای راهیان نور فعالیت می شد که به صورت رسمی و سازمان یافته نبود.

مدیر موسسه فرهنگی، تربیتی معبر آسمانی نور زنجان خاطرنشان کرد: از سال 90 فعالیت این موسسه به صورت رسمی آغاز شده است و فعالیت های تربیتی و فرهنگی را اجرایی می کند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *