logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۷۹۱
رئیس اداره اجتماعی پلیس مواد مخدر استان زنجان:

قلیان سراهای زنجان زیر ذربین پلیس مبارزه با مواد مخدر/ نظارت بر قلیان‌سراها به صورت مستمر انجام می‌شود

قلیان-سراهای-زنجان-زیر-ذربین-پلیس-مبارزه-با-مواد-مخدر-نظارت-بر-قلیان‌سراها-به-صورت-مستمر-انجام-می‌شود

رئیس اداره اجتماعی پلیس مواد مخدر استان زنجان در مورد نظارت برقلیان سراها در استان زنجان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر به همراه دستگاه‌های متولی به صورت مستمر بر قلیان سراهای زنجان نظارت می‌کنند.

محسن حسین‌خانلو در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به نظارت بر قلیان سراها در استان زنجان اظهار کرد: بحث نظارت بر قلیان سراها برابر دستور کاری که وجود دارد توسط چندین دستگاه انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی نیز جزو دستگاه‌های نظارتی بر قلیان سراها نظارت می‌کند و در این حوزه تیم تخصصی وجود دارد و کار نظارت را انجام می‌دهد.

رئیس اداره اجتماعی پلیس مواد مخدر استان زنجان ابراز کرد: علوم پزشکی و بازرسی اصناف نیز در کنار پلیس در کار نظارت حضور دارند.

وی افزود: همه موارد در بازرسی‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر مجوز فعالیت نیز نداشته باشد جلو فعالیت آن گرفته می‌شود.

حسین‌خانلو در مورد احتمال توزیع مواد مخدر در برخی قلیان سراها افزود: اگر شهروندی متوجه چنین موضوعی شود توزیع و یا احیانا مصرف مواد مخدر در قلیان سرایی وجود دارد از طریق سامانه 128 اطلاع رسانی کنند.

وی عنوان کرد: اگر گزارشی در این راستا دریافت شود در کمترین زمان موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته و قلیان سرای مورد نظر به صورت ویژه تحت نظر قرار می‌گیرد.

رئیس اداره اجتماعی پلیس مواد مخدر استان زنجان در مورد پاکسازی مناطق اطراف مراکز آموزشی افزود: این طرح طبق سنوات گذشته با بازگشایی مدارس در دستور کار قرار گرفته و پلیس مبارزه با مواد مخدر اطراف مدارس دخترانه و پسرانه تحت نظر قرار می‌دهند.

وی عنوان کرد: با کسانی که بخواهند در اطراف مراکز آموزشی اقدام به توزیع مواد مخدر کند به شدت برابر قانون برخورد می‌شود.

حسین‌خانلو افزود: این طرح از ابتدای مهر ماه آغاز شده و سال‌های گذشته نیز این طرح اجرا شد و خروجی بسیار خوبی را نیز داشت و امسال نیز به منظور تامین امنیت در اطراف مدارس این طرح در دستور کار قرار گرفته است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *