logo
امروز : پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/13 ] [ 30 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۶۱۲
خبر اختصاصی موج رسا/

دادستان زنجان: استان زنجان جای مدیران ناسالم نیست/ یکی از مدیران استان زنجان برای کناره‌گیری از منصب خود اخطار دریافت کرده و منتظر استعفایش هستیم/ مدیرعامل سابق آبفار همچنان در بازداشت است

دادستان-زنجان:-استان-زنجان-جای-مدیران-ناسالم-نیست-یکی-از-مدیران-استان-زنجان-برای-کناره‌گیری-از-منصب-خود-اخطار-دریافت-کرده-و-منتظر-استعفایش-هستیم-مدیرعامل-سابق-آبفار-همچنان-در-بازداشت-است

دادستان زنجان از صدور اخطار به برخی از مدیران ناسالم در استان زنجان برای کناره گیری از منصب خود خبر داد.

حجت الاسلام محسن کرمی در گفت‌وگوی اختصاصی با  خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه استان زنجان استان شور و شعور حسینی است، اظهار کرد: این استان مردم با ایمان، انقلابی، ولایتمدار، شهیدپرور، خط شکن در عرصه‌های مختلف داشته و همچنین دیار غواصان دریادل است.

وی با بیان اینکه خطرپذیری این مردم برای دفاع از انقلاب و آرمانها آن ثابت شده است، ابراز کرد: ما به هر حال در این استان نمی‌توانیم شاهد حضور افراد ناسالم باشیم، افرادی که در استان ناسالم هستند و اموراتی را در دست دارند، جایشان در این استان نخواهد بود و بایستی منصب خود را رها کرده و بروند.

دادستان زنجان با تاکید بر اینکه اگر افراد ناسالم منصب‌های خود را رها نکنند با برخوردهای شدید دستگاه‌ قضایی روبرو خواهند شد، عنوان کرد: ما هیچ اغماضی در این خصوص نخواهیم کرد، ما بدون ملاحظه جایگاه و انتصابات و ارتباطات برخورد قانونی را انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: ما این تذکر و اخطار را به برخی از مدیران دادیم و منتظریم که به زودی از منصب خود کناره گیری کرده و استان را ترک کنند تا این جایگاه و منصب‌ها را سایر افرادی که ناسالم نیستند، به دست گیرند.  

حجت‌الاسلام کرمی در پاسخ به این سوال که چند مدیر اخطار دریافت کردند؛ گفت: در گام نخست مدیر خاصی را تذکر دادیم و منتظریم به زودی از منصب خود کنار برود که در حال رصد این موضوع هستیم تا واکنش را ببینیم.

وی در خصوص بازداشت یکی از مدیران آبفار نیز عنوان کرد: در حال حاضر به اتهامات این مدیر رسیدگی می‌شود و ادله کافی موجود است که ایشان متاسفانه فساد مالی شدیدی را داشتند.

دادستان زنجان با بیان اینکه تحقیقات برای کشف ابعاد قضیه بوده و اصل جرم محرز است، خاطرنشان کرد: زوایای پنهان و ابعاد مختلف این فساد در حال بررسی بوده تا آنها را کشف کنیم.

وی با بیان اینکه این مدیر همچنان در بازداشت به سر می‌برد، ابراز کرد: هر روز یک موضوع جدید مستندسازی شده و به این پرونده اضافه می‌شود.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *