logo
امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/16 ] [ 3 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۵۷۲
رئیس پلیس راه استان زنجان:

برخورد یک دستگاه تراکتور با موتورسیکلت جان دو کودک را گرفت

برخورد-یک-دستگاه-تراکتور-با-موتورسیکلت-جان-دو-کودک-را-گرفت

رئیس پلیس راه استان زنجان از یک حادثه مرگبار در خدابنده خبرداد و گفت: برخورد یک دستگاه تراکتور با موتورسیکلت جان دو کودک را گرفت.

عباس مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در خصوص وقوع یک حادثه دلخراش در یکی از روستاهای شهرستان خدابنده اظهار کرد: در این حادثه یک پسر 5 ساله و یک دختر 7 ساله جان خود را از دست دادند.

وی تصریح کرد: در این حادثه یک دستگاه تراکتور با یک موتورسیکلت برخورد می کند که دو راکب موتورسیکلت به علت جراحات شدید در دم جان خود را از دست می دهد.

رئیس پلیس راه استان زنجان در مورد جزئیات این حادثه ابراز کرد: در این حادثه یک دستگاه تراکتور که در خلاف مسیر در حال تردد بوده با موتورسیکلت که راکب آن یک پسر 13 ساله و دو کودک بوده برخورد می کند.

وی خاطر نشان کرد: راننده تراکتور نیز یک فرد 50 ساله بوده بعد از حادثه از محل متواری می شود که بعد از وقوع حادثه دستگیر می شود.

مظفری گفت: راکب 13 ساله نیز بعد از حادثه مجروح شده و به بیمارستان منتقل می شود و متاسفانه دو کودک سرنشین موتورسیکلت در دم جان خود را از دست دادند.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *