logo
امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۴
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/9 ] [ 19 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۰۵۵

کشف احتکار 20 تن خرما در زنجان

کشف-احتکار-20-تن-خرما-در-زنجان-

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز با احتکار کالا در استان زنجان مقابله می شود گفت: احتکار 20 تن خرما در زنجان  کشف و ضبط شد.

مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; از کشف احتکار خرما خبرداد اظهار کرد: پس از دریافت گزارشات مردمی، اکیپ بازرسی با حضور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی زنجان از محل بازدید و مقدار بیست تن خرما که بطور غیرقانونی نگهداری می‌شد توقیف و پرونده در شعب این اداره کل تحت رسیدگی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ضمن برگزاری جلسات رسیدگی و اخذ گزارشات کارشناسی با احراز تخلف احتکار، حکم مقتضی صادر و بر اساس آن عامل احتکار علاوه بر عرضه خرما به قیمت مصوب دولتی با نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت، به پرداخت جریمه نقدی بمیزان یک میلیارد و 740 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

بیشتر بخوانید:

کشف بیش از 23570 کیلوگرم برنج احتکار شده در استان زنجان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان در ادامه از توقیف محموله بزرگ سوخت قاچاق در زنجان  خبرداد و افزود:حکم میلیاردی برای عامل این محموله صادر شد .

وی افزود: مقدار 19 هزار لیتر نفت سفید یارانه ای در شهر زنجان از یکدستگاه خودروی تریلی کشف و ضبط شد.

ممیزی عنوان کرد: طبق بررسی‌های بعمل آمده این محموله از ارومیه به مقصد تهران بارگیری شده و پرونده پس از انجام تحقیقات لازم مورد رسیدگی و صدور رأی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان عنوان کرد: شعبه مربوطه‌، عامل قاچاق را علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه به نفع دولت‌، به پرداخت جریمه نقدی بمیزان 2 میلیارد و 540 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *