logo
امروز : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
حضرت مهدی(عج):برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ٤٨٥)
[ 2020/2/25 ] [ 1 رجب 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۹۳۹

گذشت اولیای دم از قصاص قاتل، پای چوبه دار در زنجان

گذشت-اولیای-دم-از-قصاص-قاتل،-پای-چوبه-دار-در-زنجان

رئیس کل دادگستری استان زنجان از گذشت اولیای دم از قصاص قاتل، پای چوبه دار در زنجان خبر داد.

به گزارش موج رسا;  حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان با اعلام این خبر اظهار کرد:  برابر گزارش اداره آگاهی شهرستان خدابنده مبنی بر مشاهده یک دستگاه پیکان سواری مشکوک در جاده فرید آباد – سامان و بررسی خودرو متوجه وجود خون در صندلی  می گردند که در نهایت  در چند متری خودرو با جسد  جوان 28 ساله با  هویت  ب.س برخورد میکنند که پس از تحقیقات دقیق متوجه می شوند متهم ح.د با یک قبضه اسلحه کمری در  شهرستان خدابنده  مرتکب قتل شده است.

رئیس شورای قضایی استان زنجان در تشریح  این پرونده گفت: مقتول در سال ۱۳87  با کلت کمری از ناحیه سر به قتل می‌رسد که پس از آن متهم با توجه به قرائن موجود به قتل اعتراف و بازداشت می شود. پس از تحمل 11 سال حبس  در آستانه اجرای حکم قصاص قرار گرفته بود که با تلاش همکاران قضایی و اداری دادسرای زنجان در محل اجرای حکم در زندان مرکزی زنجان  و اخذ رضایت  اولیای دم زندگی دوباره یافت .

وی اضافه کرد: پس از صدور حکم قصاص قاتل در شعبه یک کیفری استان  و تأیید از سوی شعبه 11 دیوانعالی کشور،  حکم در مورخه هشت مرداد ماه در مرحله اجرا  بود که با تلاش  و میانجیگری  همکاران دادسرا  حاضر در محل اجرای حکم اولیاء دم از حق قانونی و شرعی خود گذشتند و قاتل با ابراز ندامت و پشیمانی به آغوش گرم خانواده بازگشت.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *