گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۳:۱۱ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ شناسه خبر : ۱۱۹۲۴
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر زنجان:
اکنون زمان نظر سنجی در مورد اصلاح خطوط حمل و نقل عمومی ‏زنجان نیست/ به رضایتمندی مردم در آینده یقین داریم

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر زنجان گفت: اکنون زمان نظر سنجی در مورد اصلاح خطوط حمل و نقل عمومی ‏زنجان نیست.

به گزارش موج رسا; حمیدرضا حمیدی امروز در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان با اشاره به اجرای طرح اصلاح خطوط حمل و نقل عمومی زنجان اظهار کرد: اینکه هر اتوبوس دقیقا در کجا توقف کند، مشخص شده است.

وی با بیان اینکه زمان حرکت اتوبوسها نیز مشخص شده است، ابراز کرد: چون راننده اکنون وابسته به مسافر نبوده و قرار است پول خود را از شهرداری دریافت کند، باید طبق فرمول اعلامی ما حرکت کند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر زنجان با بیان اینکه بدون تردید بعد از مدتی این طرح جواب خواهد داد، عنوان کرد: اکنون برای نظر سنجی در مورد موضوع اصلاح خطوط حمل و نقل عمومی زود است.

وی با اشاره به اینکه طرحهای ترافیکی 4 تا 6 ماه زمان برای جا افتادن دارند، خاطرنشان کرد: به طور یقین ما باید بعد از چهار ماه ظرسنجی را انجام دهیم و بنده معتقدم آن زمان رضایت مندی را خواهیم دید.

حمیدی با بیان  اینکه بعد از اجرای این طرح سه باز اعتصاب را شاهد بودیم، تصریح کرد: با این وجود چطور می‌توان انتظار جا افتادن این طرح را داشت.

وی بیان کرد: با تدابیر اندیشیده شده از طرف مدیریت شهری و شورا این روال طی خواهد شد تا شاهد رضایتمندی مردم باشیم.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات