گروه:ورزشي
ساعت :  ۲۱:۱۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ شناسه خبر : ۱۱۹۰۱
دبیر فدراسیون انجمن های ورزشی:
لزوم توجه به دانش استعدادیابی برای رشد ورزش در کشور/ هیئت های استانی به جذب اسپانسر توجه کنند

دبیر فدراسیون انجمن های ورزشی کشور بر لزوم توجه به دانش استعدادیابی برای رشد ورزش در کشور تاکید کرد.

به گزارش موج رسا; حلیم شرعی امروز در مجمع انتخاباتی هیئت انجمن های ورزشی استان زنجان با بیان اینکه ظرفیت این استان در ورزش بالا است، اظهار کرد: ۲۰ رشته زیر نظر هیئت های انجمن های ورزشی فعال هستند که باید در این زمینه نوع استفاده و تعامل را یاد بگیریم.

وی با بیان اینکه فعالیت در این هیئت با سایر هیئت ها متفاوت است، ابراز کرد: ما وظیفه کمک به انجمن های ورزشی را داریم و بنده نیز آمده ام تا منشا خیر بوده و کمک کنم.

دبیر فدراسیون انجمن های ورزشی با تاکید بر اینکه همه کمیته ها باید از رئیس هیئت تبعیت کنند ، خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم که لیگ قاعده دارد و باید قواعد فنی لازم را در این زمینه رعایت کرد.

وی با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی مناسب ادامه داد: باید دانش استعدادیابی را داشته باشیم چرا که استعدادیابی به رشد آن ورزش کمک خواهد کرد.

شرعی با بیان اینکه مسابقات استانی می تواند وضعیت را متفاوت کند، گفت: باید از پایه درست کار کنیم تا به نتایج خوبی برسیم.

وی با یادآوری این موضوع که آموزش باید صحیح باشد ادامه داد: استانها می توانند در جذب تاثر داشته باشند که در این زمینه درخواست ما پیگیری این موضوع از طرف هیئت های استانی است.

علی خلیلی مدیرکل ورزش و جوانان استلن زنجان نیز در این جلسه به ظرفیت های استان زنجان اشاره داشت و خواستار توجه بیشتر فدراسیون به ورزشکاران و مربیان زنجانی شد.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات