logo
امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
حضرت مهدی(عج):برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ٤٨٥)
[ 2020/2/24 ] [ 29 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۷۸۴

کشف تجاوز به کودکان در سوئد به اسم سایت‌های دوست‌یابی

کشف-تجاوز-به-کودکان-در-سوئد-به-اسم-سایت‌های-دوست‌یابی

تحقیقات جدید پلیس سوئد طی یک عملیات چهارروزه نشان داد دختران بسیاری زیر سن قانونی اما دارای دسترسی به شبکه‌های اجتماعی و اینترنت، داوطلبانه به آزار مردان همسباز تن می‌دهند.

به گزارش موج رسا; وقتی مملکت آن قدر رها باشد که دختران 13 ساله در سایت‌های دوست‌یابی بتوانند آمادگی خود برای سکس در قبال پول را مطرح کنند، شکل‌گرفتن چنین باندهایی که دنبال کسب پول از پدوفیلی‌ها هستند، اصلاً چیز عجیبی نخواهد بود.

اما امیل ایسرجو رئیس اداره عملیات ملی پلیس سوئد اما از پرونده جدیدی که باز شده، شگفت زده شده است. تحقیقات جدید پلیس سوئد طی یک عملیات بزرگ با مشارکت 44 افسر نشان داد بسیاری از دخترانی که در سایت‌های دوست‌یابی برای سکس اعلام آمادگی می‌کنند، اولاً زیر سن قانونی هستند و ثانیاً خیلی از آنها در کودکیِ خود تجربه سوءاستفاده جنسی را داشته‌اند و حالا بواسطه دسترسی به شبکه‌های اجتماعی و اینترنت، داوطلبانه به آزار مردان هوسباز تن می‌دهند. 

او می‌گوید وقتی به اقلیت‌ها می‌رسیم، تقاضا میان افراد زیر 18 سال برای پذیرش رابطه جنسی در ازای پول، «خیلی گسترده» است زیرا آنها به دلیل احساس نیاز به کمک دیگران، زودتر به پیشنهادهای دروغ پاسخ مثبت می‌دهند. ایسرجو گفت تا کنون 9 کودک با پلیس همکاری کرده‌اند و برخی از این کودکان از مردانی صحبت می‌کنند که به آنها گفته‌اند برای یافتن دوستان بیشتر می‌خواهند به آنها «کمک» کنند.

«ما با کودکان آغاز کردیم و توانستیم در سایت‌های مختلف، آگهی‌هایی را بیابیم که آنها خودشان پُست کرده بودند». شش منطقه از هفت منطقه پلیس کشور سوئد، درگیر این پرونده شده‌اند که علاوه بر سوءاستفاده جنسی از کودکان با رضایت آنها، کار برخی از آنها به تجاوز و پورنوگرافی از کودکان هم رسیده است. در واقع برخی از قربانیان، برای دوست‌یابی آگهی داده بودند اما در دیدار حضوری با اصطلاحاً دوست خود،‌ مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.

ایسرجو می‌گوید برخی از این سایت‌ها، عملاً «شبکه فحشا» شده‌اند که عمده قربانیان آنها، «دختران زیر سن قانونی هستند که مدتها است قربانی تجاوز و جرائم مشابه بوده‌اند» تا جایی که حالا به «نوعی رفتار خودآزارانه» کشیده شده‌اند.

 

https://polisen.se/aktuellt/nyheter/2019/juli/framgangsrik-insats-mot-sexuell-exploatering-av-barn

https://sputniknews.com/society/201907151076248109-swedish-police-uncover-widespread-child-prostitution-on-sugar-dating-sites

منبع: مشرق

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *