logo
امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/20 ] [ 6 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۶۵۲
استاندار زنجان:

مدیران بایستی مردم را در عمل تکریم کنند/ فضا برای خدمت در استان زنجان مهیا است

مدیران-بایستی-مردم-را-در-عمل-تکریم-کنند-فضا-برای-خدمت-در-استان-زنجان-مهیا-است

استاندار زنجان‏ با اشاره به لزوم توجه مردم گفت: مدیران بایستی مردم را در عمل تکریم کنند.

به گزارش موج رسا; فتح‌اله حقیقی امروز در مراسم تکریم و معارفه دادستان زنجان با بیان اینکه امروز در شرایطی قرار داریم که عمق کینه و دشمنی دشمنان و فرزندان خود فروخته استکبار را شاهد هستیم، اظهار کرد: دشمنان در موضوع اطلاع رسانی، اقتصاد و بین الملل فشار ناجوانمردانه‌ای را وارد می‌کنند.

وی با بیان اینکه در طول این چهل سال با اتحاد، تقویت مقاومت و با هوشمندی توانستیم دشمن را وادار کردیم که به جای تهدید از در تکریم وارد شود، ابراز کرد: همه باید در این مقاومت ادای وظیفه کنیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه همه ما باید تلاس وافری داسته باشیم تا مقوم های وحدت را جاری و عملیاتی کنیم، خاطرنشان کرد: در سایه وحدت کشور ما موفق بوده است.

وی با بیان اینکه ما مدیران بایستی مردم را در عمل تکریم کنیم، افزود: باید چابک باشیم و برای تقویت مقاومت باید مدیران چابکی را در امور قرار دهیم.  

حقیقی با اشاره به اینکه باید در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم، ادامه داد: باید مکمل یکدیگر باشیم و روحیه جسارت و تصمیم گیری موثر را در مدیران پاک چشم و امین تقویت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد آرامش در جامعه مهم است، تصریح کرد: عدم ایجاد آرامش ذهنیت مردم را ناامن کرده تحلیل غلط به اسکتبار می‌دهد.

استاندار زنجان با بیان اینکه باید طراحی دشمن را بدانیم و در مقابل آن طراحی داشته باشیم، اظهار کرد: فضای بسیار خوبی در استان زنجان حاکم است به طوری که فضا را برای خدمت مهیا کرده است.

وی در پایان تاکید کرد: همه ما باید بتوانیم این شایستگی و فضای امن را بیش از پیش تقویت کنیم.

//س

انتهای پیام/

نظرات
۰۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
جناب آقای استاندار در استان زنجان نه تنها فرصت عملی خدمت مهیا نیست حتی موانع بزرگ وبزرگتری هم در راه احیا ی عمل وجود دارد بسیاری از مدیران استان از رفتارهای عملی خود شما هم انتقادات شدید دارند اما برروز نمی دهند
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *