logo
امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/23 ] [ 9 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۳۱۲
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان:

منطق مقاومت از مبانی جمهوری اسلامی است/ مقاومت در برابر استکبار جهانی،راهبرد امروز نظام

منطق-مقاومت-از-مبانی-جمهوری-اسلامی-است-مقاومت-در-برابر-استکبار-جهانی،راهبرد-امروز-نظام

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: منطق مقاومت امروز در کلام مقام معظم رهبری بیان شد اما این موضوع از مبانی جمهوری اسلامی محسوب می شود.

خدابخش مرادی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: بیانات مقام معظم رهبری در روز عید فطر،در واقع راهبردی است که باید در حوزه تبیین این منطق عمل کرده و به عنوان گفتمان در جامعه ساری و جاری شود.

وی با بیان اینکه راهبرد و ضرورت امروز جمهوری اسلامی مقاومت در برابر استکبار جهانی است که باید در جامعه تببین شود، افزود: ما باید از مقاومت تعریف درست داشته و ادبیات آن را در فضای جامعه ساری و جاری کنیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: ضروری است تریبون داران،اهل قلم، سخنرانان،نویسندگان، شعرا و هنرمندان در راستای تبیین منطق در مقاومت از زوایه دید خود به مخاطبان تلاش کنند تا به عنوان فرهنگ در جامعه تبیین می شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: دولتمردان به عنوان کسانی که پشت سر رهبری حرکت می کنند در حوزه تبیین،اشاعه و ترویج این موضوع نقش موثری دارند.

مرادی با اشاره به اینکه منطق مقاومت امروز در کلام مقام معظم رهبری بیان شد اما این موضوع از مبانی جمهوری اسلامی محسوب می شود، افزود: از ابتدای پیروزی، انقلاب اسلامی همواره در مقابله با بدخواهان و استکبار بوده است.

وی با بیان اینکه در هشت سال دوران دفاع مقدس نیز با منطق مقاومت پیروز شدیم، ادامه داد:در همه عرصه های پیش روی نظام با این منطق پیش رفته ایم.

این مسئول بیان داشت: وقتی این موضوع امروز در کلام مقام معظم رهبری بیان می شود در واقع ضرورت و همه گیر شدن آن بیشتر احساس می شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان برضرورت اشاعه منطق مقاومت  در سطوح مختلف تاکید کرد و گفت: همگان نقش اساسی در این زمینه دارند و باید هرکس به وظیفه خود عمل کند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *