logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۸
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۲

نباید ایرادات مجریان به پای نظام و انقلاب اسلامی نوشته شود

نباید-ایرادات-مجریان-به-پای-نظام-و-انقلاب-اسلامی-نوشته-شود-

استاندار زنجان گفت:  شاید در مسیر رسیدن به آرمان‎های انقلاب ایراداتی وجود داشته باشد اما این ایرادات نباید به پای انقلاب اسلامی و نظام نوشته شود و گاهی کوتاهی بوجود آمده از طرف مجریان بوده است

به گزارش موج رسا;  اسدالله درویش امیری صبح امروز در مراسم گلبانگ انقلاب در مدرسه ولیعصر زنجان با بیان اینکه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی پیام های بلندی داشته ، دارد و خواهد داشت اظهار داشت: انقلاب اسلامی به همراه پیام‎های فراوانی به دست مردم به ثمر رسیده است که خیلی از این پیام‎ها هنوز بر روی زمین مانده است که با همت  ودرایت مقام معظم رهبری و رهبری خردمندانه ایشان و رفتار صادقانه مسئولان به ثمر خواهد نشست.

وی تصریح کرد: برخی ایرادات امروز نباید به پای انقلاب اسلامی و نظام نوشته شود و گاهی کوتاهی بوجود آمده از طرف مجریان است.

استاندار زنجان با عرض تبریک سی و هشتیمن سالگرد انقلاب ابراز کرد: دلیل نامگذاری چنین روزی به عنوان زنگ انقلاب در کشور به این دلیل بوده است که ملت ایران در طی سالهای 56 و 57 برای دفاع از مرجع و امام خودشان با تمام وجود به صحنه آمدند.

وی با بیان اینکه برای به بار نشستن انقلاب اسلامی در کشور در طی سال‎های 56 و 57 شهیدان بسیاری تقدیم انقلاب شده است،تصریح کرد: مردم برای پیروزی انقلاب سختی های زیادی را متحمل شده‎اند و از استان زنجان نیز 29 شهید برای به ثمر رسیدن انقلاب تقدیم شده است.

درویش امیری خاطرنشان کرد: مردم به صحنه آمدند و شعار دادند استقلال آزادی و جمهوری اسلامی استقلال به معنای آنکه این کشور باید  از زیر سلطه دشمن آزاد شود و آزادی به معنای اینکه ما حق انتخاب داشته و باید آزادانه بیندیشیم و فکر کنیم و قلم بزنیم و جمهوری اسلامی یعنی در اداره امور حق رای و نظر داشته و بدانیم چه کسانی کشور ما را اداره می‎کنند.  استاندار زنجان با بیان اینکه بهمن ماه اوج حرکت مردم ایران بوده است، گفت: در روزهای منتهی به بهمن 57 تجمع چندین هزار نفری و میلیونی مردم را در مقابل اراده حکومت پهلوی داشتیم.

استاندار زنجان با تشریح وضعیت کشور در دوران حکومت پهلوی ، تاکید کرد: ما در دوران حکومت پهلوی شاهد بودیم که تعداد کثیری از انسانهای بزرگ و متفکر در سیاه چاله‎های ستم شاهی زندانی شده و یکی از این افراد شاخص آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

وی یادآور شد: در دروان حکومت ستم شاهی رهبری به عراق تبعید شده بود و در روز 12 بهمن در چنین روزی پس از 15 سال دوری از وطن وارد میهن شد.  وی با توصیه به جوانان و نوجوانان به عنوان آینده داران کشور خاطرنشان کرد: شما باید بدانید که بعد از یک دوران مبارزه سخت و دشوار که هزاران نفر در سیاه چاله های زندان ستم شاهی زجر کشیده اند افرادی که می توانستند جامعه را اداره کنند.

درویش امیری با بیان اینکه پیام زنگ انقلاب آشنا سازی نسل جوان با انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: شما باید با تمام وجود درک کنید که چه شرایطی کنار گذاشته شد و انقلاب به پیروزی رسید و جمهوری اسلامی پیام‎های فراوانی را برای ما داشته است.

وی با بیان اینکه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی پیام های بلندی داشته ، دارد و خواهد داشت افزود: انقلاب اسلامی به همراه پیام‎های فراوانی به دست مردم به ثمر رسیده است که خیلی از این پیام‎ها هنوز بر روی زمین مانده است که با همت  ودرایت مقام معظم رهبری و رهبری خردمندانه ایشان و رفتار صادقانه مسئولان به ثمر خواهد نشست.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *