logo
امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/19 ] [ 5 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : مسکن

9615 متقاضی طرح مسکن ملی در زنجان به بانک معرفی شدند

مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان با اشاره به اینکه 9 هزار و 615 متقاضی طرح مسکن ملی در زنجان به بانک معرفی شدند گفت: میزان واریزی اولیه متقاضیان طرح ملی مسکن در استان به 3 هزار و 673 میلیارد ریال رسیده است.
متن کامل خبر

طرح اقدام ملی مسکن حمایت‌کننده اقشار آسیب پذیر نیست/ زمین مورد نیاز مسکن ملی در قیدار تامین نشده است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اقدام ملی مسکن حمایت‌کننده اقشار آسیب پذیر نیست و نمی‌تواند جوابگوی مطالبات این قشر باشد.
متن کامل خبر

ساخت واحدهاي مسكوني مقاوم با فعالیت 134 ناظر نظام فنی روستایی در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از ساخت واحدهاي مسكوني مقاوم و امن در مقابل خطرات حوادث طبيعي با فعالیت 134 ناظر نظام فنی روستایی خبر داد.
متن کامل خبر

حذف 3 هزار نفر از متقاضیان مسکن ملی در زنجان/ ثبت‌نام مجدد انجام نمی‌شود

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان حذف 3 هزار نفر از متقاضیان از لیست طرح اقدام ملی مسکن قطعی شده زیرا تعدادی از ان‌ها مرحله اول آورده نقدی را واریز نکرده و تعدادی هم اصلا برای تشکیل پرونده مراجعه نکردند.
متن کامل خبر

پیش بینی قیمت مسکن در 1400

نایب‌رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با بیان اینکه اقدامات دولت عامل ایجاد حباب در قیمت مسکن شده و در ۷ سال گذشته هیچ اقدامی در بخش مسکن نشده است، گفت: طرح مالیات بر عایدی مسکن همچنان در راهروهای مجلس سرگردان است.
متن کامل خبر

حذف امتیاز متقاضیان مسکن ملی در صورت عدم پرداخت قسط اول تا 30 آذر

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: متقاضیانی که تشکیل پرونده داده و پیامک افتتاح حساب به آن‌ها ارسال شده در صورت عدم پرداخت قسط اول آورده نقدی تا 30 آذرماه، امتیاز طرح اقدام ملی مسکن آن‌ها حذف خواهد شد.
متن کامل خبر

بهره‌مندی بیش از 2200 واحد مسکونی روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از بهره مندی بیش از 2200 واحد مسکونی روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی خبر داد.
متن کامل خبر