logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۴۹۱
سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان خبر داد

امداد رسانی به 3345 نفر از سوی جمعیت هلال احمر استان زنجان/ اسکان 2075 نفر در استان

امداد-رسانی-به-3345-نفر-از-سوی-جمعیت-هلال-احمر-استان-زنجان-اسکان-2075-نفر-در-استان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جمعیت هلال احمر استان زنجان به 3 هزار و 345 نفر در جاده های مواصلاتی استان زنجان امداد رسانی کرد.

شهرام میرزایی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان زنجان در طی روز گذشته به 2 هزار و 75 نفر اسکان داد.

وی با اشاره به اینکه 800 نفر در حسینیه اعظم زنجان اسکان داده شدند، افزود: 280 نفر در ابهر،204 نفر در خرمدره،91 نفر در خدابنده و 700 نفر در ایجرود اسکان داده شدند.

این مسئول با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان زنجان به 3 هزار و 345 نفر در جاده های مواصلاتی استان زنجان امداد رسانی کرد، تصریح کرد: به 762 خودروی در راه مانده نیز امداد رسانی شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اینکه به هموطنان توصیه می شود در چنین وضعیت آب و هوایی حتما به تجهیزات ایمنی مجهز باشند، افزود: پرسنل این جمعیت علاوه بر امداد رسانی حتی در زنجیر چرخ بستن به خودروها نیز مشارکت می کنند.

میرزایی با بیان اینکه 178 نفر از نجاتگران این جمعیت در این عملیات ها حضور داشتند، افزود: 23 دستگاه آمبولانس نیز خدمات رسانی لازم را انجام دادند.

وی گفت: هشت دستگاه خودروی نجات،9 دستگاه خودروی کمک دار سبک و سه دستگاه خودروی کمک دار سنگین در این عملیات ها خدمات رسانی کردند.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *