logo
امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۱
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/11 ] [ 19 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۷۷۰

فرودگاه زنجان مشکلی برای پرواز‌های صادراتی ندارند/ از فعالان بخش خصوصی در حوزه صادرات هوایی حمایت می‌کنیم

فرودگاه-زنجان-مشکلی-برای-پرواز‌های-صادراتی-ندارند-از-فعالان-بخش-خصوصی-در-حوزه-صادرات-هوایی-حمایت-می‌کنیم

مدیر فرودگاه زنجان در مورد صادرات هوایی از فرودگاه زنجان گفت: فرودگاه زنجان مشکلی برای پرواز‌های صادراتی ندارند ولی متاسفانه بخش خصوصی در این حوزه پای کار نیست.

محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; فرودگاه زنجان با ظرفیت کامل آماده است در همه حوزه‌ها برای هم استانی‌ها خدمات ارائه دهد اظهار کرد: ما اعلام آمادگی کردیم که در همه زمینه‌های از جمله صادرات آماده همکاری هستیم.

وی تصریح کرد: ما در آمادگی کامل داریم که هر نوع پروازی را پذیرش کنیم ولی باید بخش خصوصی پای کار باشد که متاسفانه نیست.

مدیر فرودگاه زنجان با تاکید براینکه آمادگی کاملی برای حمایت از بخش خصوصی در استفاده از ظرفیت‌های هوایی برای توسعه صادرات وجود دارد عنوان کرد: بخش خصوصی می‌تواند اقدام کرده و قرارداد لازم را منعقد کند.

وی ابراز کرد: بخش خصوصی استقبالی از ظرفیت‌های هوایی در حوزه صادرات ندارند و اگر کسی بخواهد در این زمینه فعالیت داشته باشد ما آماده حمایت هستیم.

قاسمی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چرا بخش خصوصی از ظرفیت هوایی در بحث صادرات استفاده نمی‌کند ابراز کرد: بخش خصوصی در استان در امر صادرات هوایی پای کار نیست این موضوع ممکن است به بخش متولی برگردد و یا ممکن است خود بخش خصوصی رغبت زیادی برای فعالیت در این حوزه نداشته باشد.

وی ابراز کرد: امکانات وجود دارد و بستر برای صادرات هوایی هم آماده است و باید بخش خصوصی پای کار بیاید تا صادرات هوایی در استان اتفاق بیفتد.

مدیر فرودگاه زنجان با تاکید براینکه هیچ محدودیتی برای صادرات به خارج از کشور توسط فرودگاه زنجان وجود ندارد خاطر نشان کرد: اگر فعالان اقتصادی استانهای همجوار نیز تمایلی برای استفاده از ظرفیت فرودگاه زنجان برای صادرات داشته باشند آماده همکاری هستیم.

وی عنوان کرد: اخیرا نیز درخواستی در خصوص واردات گوسفند زنده به صورت مستقیم از خارج از کشور توسط فردی مطرح شد و برای حمایت نیز اعلام آمادگی کردیم و در این راستا جلساتی هم با استاندار برگزار شد ولی متاسفانه پیگیری از طرف درخواست کننده انجام نشد.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *