logo
امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/15 ] [ 5 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۸۷
از سوی پایگاه خبری- تحلیلی موج رسا؛

آثار برگزیده جشنواره ملی افسران جنگ نرم منتشر می شود/ارسال 250 اثر به چهارمین جشنواره

آثار-برگزیده-جشنواره-ملی-افسران-جنگ-نرم-منتشر-می-شود-ارسال-250-اثر-به-چهارمین-جشنواره

دبیر جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم گفت: از سوی پایگاه خبری- تحلیلی موج رسا و برای دومین سال متوالی،آثار برگزیده جشنواره ملی افسران جنگ نرم منتشر می شود.

مصطفی دودانگه امروز  در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت:  اختتامیه چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با محوریت اقتصاد مقاومتی در سالن همایش‌ های بین ‌المللی دانشگاه زنجان و با سخنرانی حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین و تقدیر از نفرات برتر این جشنواره برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه‌ نفرات برتر این جشنواره از استان های خراسان رضوی، تهران، گلستان، آذربایجان شرقی و اصفهان بودند، افزود: در مجموع بیش از 150 مقاله و بیش از ۱۰۰ پوستر، کاریکاتور و موشن گراف از 18 استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

 دبیر جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با بیان اینکه جشنواره سال گذشته با محوریت اقتصاد مقاومتی به منظور پرداختن به این گفتمان با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، علمی و هنری برگزار شد، افزود: این جشنواره توانست الگوهای مناسبی از اقتصاد مقاومتی را ارائه کند.
دودانگه با بیان اینکه آثار ارسالی به این جشنواره با افزایش نوآوری، خلاقیت،کارآفرینی،توجه به جذابیت، عمق، محتوا و کاربردی بودن مواجه بود، تصریح کرد: با توجه به این امر که فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی یکی از الزامات است و در صورت فرهنگ سازی می ‌توان اقتصاد مقاومتی را در جامعه پیاده کرد،ادامه داد: در واقع جشنواره افسران جنگ نرم به دنبال فرهنگ سازی در این زمینه بود و در این جشنواره تلاش شد تا محتواهای تولید شده در اختیار عموم مردم قرار گیرد و موجی از حرکت و اقدام در حوزه اقتصاد مقاومتی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از ابزارهای ما برای این کار دانشجویان متعهد، مستعد،هنرمند و فعال عرصه جنگ نرم در سراسر کشور بود، بیان داشت: در حال حاضر به واسطه برگزاری این جشنواره، ارتباط گسترده ای با تعداد زیادی از دانشجویان برای ادامه روند رو به رشد جشنواره ایجاد شده است.
این مسئول گفت: چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم در بخش های مقاله، انیمیشن، پوستر، کاریکاتور با محوریت اقتصاد مقاومتی در عناوین؛ اقتصاد مقاومتی از منظر منابع اسلامی و اندیشه امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی)، صرفه جویی و جلوگیری از اسراف، توجه به الگوی مصرف، اشتغالزایی و ایجاد شغل، نقش ربا و بورس بازی در عدم تحقق اقتصاد مقاومتی، راه اندازی شبکه ملی اطلاعات مصداق اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی و آسیب های اقتصادی شبکه های اجتماعی خارجی برگزار شد.

دبیر جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با بیان اینکه در سال گذشته و برای نخستین بار،پایگاه خبری – تحلیلی موج رسا آثار جشنواره ملی افسران جنگ نرم را معرفی کرد، افزود: امسال نیز با توجه به افزایش کیفیت آثار، این آثار منتشر می شود.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *