logo
امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۸:۴۶
[ شناسه خبر : ۳۵۸۱۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان خبر داد:

تعلیق و برکناری 2 مدیر بدلیل تخلفات انتخابی در زنجان

تعلیق-و-برکناری-2-مدیر-بدلیل-تخلفات-انتخابی-در-زنجان
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان گفت : دو نفر از مدیران شهرستان‌های استان زنجان به دلیل عدم رعایت مواد ۷۳ تا ۷۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مسئولیت‌های خود با دستور استاندار تعلیق شدند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی استانداری زنجان، ابوالفضل رفیعی اظهار داشت: دو نفر از مدیران شهرستان‌های استان زنجان به دلیل عدم رعایت مواد ۷۳ تا ۷۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، به دستور استاندار از مسئولیت‌های خود تعلیق شدند.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه طبق قانون انتخابات عدم رعایت مفاد این مواد، جرم‌انگاری شده است گفت: گزارشات مراجع نظارتی، برای رسیدگی به تخلفات مدیران مذکور به مراجع قضایی ذیصلاح ارجاع شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با یادآوری اینکه مجموعه عظیمی از مدیران و دست اندرکاران خدوم استان و شهرستان‌ها، از چندین ماه قبل با تلاش شبانه‌روزی در صدد برگزاری سالم و مطلوب انتخابات در ۱۱ اسفند هستند، تاکید کرد: در راستای اجرای قانون و راهبرد بی‌طرفی و امانتداری در انتخابات، جرائم و تخلفات احتمالی انتخاباتی مدیران و دست اندرکاران و نیز نامزدها با جدیت توسط مراجع و نهادهای ذیربط رصد و با متخلفین برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر