logo
امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۹:۴۷
[ شناسه خبر : ۳۵۶۷۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
استاندار زنجان:

مشارکت و انتخاب اصلح در انتخابات مورد توجه قرار گیرد

مشارکت-و-انتخاب-اصلح-در-انتخابات-مورد-توجه-قرار-گیرد-
استاندار زنجان گفت: شرکت در انتخابات پیشرو امری مهم تلقی می‌شود و در این میان انتخاب اصلح نیز اهمیت بسزایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا»  محسن افشارچی در جلسه تبیین انتخاباتی با حضور شماری از اساتید دانشگاه‌های استان زنجان، به تشریح وقایع تاریخی کشور در سال‌های گذشته پرداخت و گفت: یک نکته مشترک در همه این وقایع استقلال خواهی مردم است.

بیشتر بخوانید

وی بیان اینکه در ۴۵ سال گذشته باید جریان و اتفاقات را به دقت نگریست اظهار داشت: کشورمان طی این مدت در حوزه سخت‌افزاری با وجود مشکلات متعدد و تحریم‌های ظالمانه به موفقیت‌هایی رسیده است.

استاندار زنجان با بیان اینکه در حوزه نرم‌افزاری باید تجدید نظر انجام شود، گفت: در زمان حاضر بزرگترین نرم افزار انقلاب اسلامی انتخابات است.

وی با بیان اینکه همواره‌ دموکراسی متکثر در انتخابات کشورمان نمود دارد، اذعان کرد: به عنوان مثال تعدادی کاندیدا در حوزه زنجان و طارم به رقابت می‌پردازند در حالی که در کشورهای خارجی این مهم در قالب حزب انجام می‌شود.

افشارچی با بیان اینکه وجود همین تعداد کاندیداهای انتخاباتی دربرگیرنده سلایق مختلف است افزود: با توجه‌ در شرایط کنونی باید در انتخابات شرکت کنیم و انتخاب اصلح را مورد توجه قرار دهیم.

استاندار زنجان با ابراز امیدواری نسبت به شرکت گسترده عموم مردم در انتخابات، ادامه داد: شرکت نکردن در انتخابات مشکلی را حل نمی‌کند و در این میان با مشارکت حداکثری، استقلال و قوام کشور در مدت طولانی شکل می‌گیرد.

افشارچی خاطرنشان کرد: نزدیکترین راه برای تحقق مردم سالاری، حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی است چراکه نمایندگان مجلس، بیشترین نزدیکی را با مردم دارند و دغدغه‌های مردم را به خوبی می‌شناسند بنابراین شایسته است هم استانی‌ها مشارکت فعالانه‌ای در این انتخابات داشته باشند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر