logo
امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۳
[ شناسه خبر : ۳۳۸۵۲ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
استاندار زنجان:

سرمایه‌گذاری در بخش‌های ورزشی ضروری است

سرمایه‌گذاری-در-بخش‌های-ورزشی-ضروری-است
استاندار زنجان گفت: یکی از صحنه‌های رقابت در سطح بین‌المللی، ورزش بوده و لزوم سرمایه‌گذاری در این حوزه بیش از گذشته ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، محسن افشارچی شامگاه شنبه در مراسم تجلیل از نفرات اعزامی و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی هانگژو با بیان اینکه یکی از شاخص‌های پیشرفت کشور اعتماد به نفس ملی است، اظهار داشت: هر چقدر اعتماد به نفس ملی بالاتر باشد کشور به پیشرفت می‌رسد که نکته بسیار مهمی است.

بیشتر بخوانید

وی افزود: در این راستا کشورهای مختلفی هم برای اینکه این اعتماد بعه نفس ملی را افزایش دهند در ابعاد مختلف سرمایه گذاری می‌کنند که پیشرفت‌های علمی و نمونه ای از آن به شمار می‌رود.

استاندار زنجان با بیان اینکه پیشرفت نظامی هم موجب افزایش اعتماد به نفس ملی می‌شود، گفت: در این میان قهرمانانی همانند شهید سلیمانی مدافعین وطن، فرا سرزمین و ملت هستند و به طور قطع موجب افزایش اعتماد نفس ملی می‌شود.

وی با ابیان اینکه قهرمانان ملی نیز نقش آفرین هستند، اذعان کرد: با نگاهی به کشورهای پیشرفته می‌توان به این مهم رسید و به نسبت پیشرفت‌ها در حوزه ورزش سرمایه‌گذاری می‌کنند.

افشارچی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در این حوزه به اعتماد به نفس ملی منتهی خواهد شد، تصریح کرد: در این مراسم از ورزشکاران این استان که به عنوان نماینده در قالب ورزشکار، مربی و داور در مسابقات آسیایی و پارا آسیایی شرکت و افتخار آفرینی کردند قدردانی می‌کنیم.

افشارچی با بیان اینکه تلاش شد در حد توان قدردان ورزشکاران باشیم، خاطر نشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها ساماندهی چند تیم ورزشی استان در دست اجراست که امیدواریم به این نتیجه برسد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر