logo
امروز : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۶:۳۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/12/1 ] [ 7 جمادی الاول 1444 ]

تبدیل شدن فاضلاب به بحران در برخی از مناطق شهری زنجان/ مسئولان استانی چاره اندیشی می‌کنند؟!

فاضلاب در بخشی از مناطق شهری زنجان بیرون زده است و به گفته برخی از مسئولان عدم ساماندهی این امر موجب این خواهد شد که بهداشت و سلامت مردم به خطر بیفتد. آیا مسئولان برای حل این معضل چاره اندیشی می‌کنند؟!

بلاتکلیفی 46 کارگر گنبد سلطانیه/ اداره کار: بلاتکلیفی کارگران گنبد سلطانیه به علت قصور اداره کل ...

تصمیم وزارت میراث فرهنگی برای تغییر وضعیت شغلی کارگران گنبد سلطانیه منجر به بلاتکلیفی 46 کارگر گنبد سلطانیه شده است که هیچ‌کس نسبت به این امر پاسخگو نیست.

صادرات محصولات کشاورزی بهانه‌ای برای قیمت‌ها در بازار/ ضعف بازرسی و نظارت جهادکشاورزی بر بازار ...

اگرچه صادرات یکی از ملزومات فعالیت‌های اقتصادی است اما اگر برنامه‌ریزی درستی بر این امر وجود نداشته باشد موجب افزایش قیمت کالاها و کمبود همان کالا در بازار داخلی می‌شود.

کمبود برخی از اقلام لوازم التحریر موجب افزایش قیمت‌ها شد/ تحمیل هزینه‌های کمر شکن مدارس غیردولتی ...

بازار لوازم التحریر در آستانه بازگشایی مدارس داغ است اما در این میان عده‌ای از دلالان با سوء استفاده از وضعیت موجود به دنبال بدست آوردن سودهای کلان هستند که با ترفندهای مختلف موجب افزایش قیمت برخی از اقلام لوازم التحریر از جمله دفاتر مشق شدند.

عودت تمامی پول بلیت‌های زنجان به مهران/ صحبت‌های ضدونقیض مدیرعامل شرکت مسافربری سیروسفر زنجان+ صوت

به دلیل بسته بودن مرزها واینکه هیچ اتوبوسی به سمت مهران حرکت نمی‌کند مردم می توانند به شرکت‌های مسافربری مراجعه کرده و پول بلیت‌های خریداری‌شده را پس بگیرند.

کمبود مدرسه و معلم نمکی بر زخم نظام آموزشی/ بی‌توجهی مدیرکل نوسازی استان زنجان به دستور استاندار در ...

کمبود مدرسه و معلم چالشی است که آموزش و پروش را سال‌ها است رنج می‌دهد به نحوی که دیگر این نظام آموزشی توان تحمل این رنج را ندارد و این معضل به مرور زمان در آینده‌ای نه چندان دور بر کیفیت آموزشی تاثیرگذار می‌گذارد.

بکارگیری 50 هزار بازنشسته برای جبران کمبود معلم در سراسر کشور/ اجرای سند تحول بنیادین با وجود کمبود ...

آموزش و پروش با مشکلات زیادی در حوزه نیروی انسانی مواجه است و آموزش و پرورش برای رفع این مشکل روش های مختلفی را در دستور کار قرار داده است که یکی از روش های حل این مشکل بکارگیری 50 هزار بازنشسته در سطح کشور است.