logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۰۲
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]

چشم انتظاری مردم 6 روستای زنجان برای 15 کیلومتر آسفالت‌ریزی راه ارتباطی

اهالی 6 روستای جلیل آباد، اوراچی، قشقاتپه، کرد قشلاقی، عربچه و بلوغ از توابع بخش قره پشتلو زنجان سال‌ها است که چشم‌انتظار وعده مسئولان راهداری استان برای آسفالت‌ریزی 15 کیلومتری راه ارتباطی هستند.

حذف ارز ترجیحی، اقدام دولت برای پیشگیری از ایجاد رانت در حوزه اقتصاد/ ارز ۴۲۰۰ تومانی رانت و فساد را ...

حذف ارز ترجیحی که به‌مثابه جراحی اقتصادی است اگرچه دردهایی دارد اما این جراحی اقتصادی مانع از بروز فساد و رانت در این حوزه می‌شود.

راهیان نور نمایشگاه رشادتها، شجاعت‌ها و مردانگی شیر مردان راه خدا است/ راهیان نور بهترین فرصت برای ...

اردوهای راهیان نور، نه یک سفر، نه تنها یک فرهنگ و یا نوستالژی بلکه بیداری فکرو اندیشه است و نمایشگاهی از رشادتها، شجاعت‌ها و مردانگی شیر مردان راه خدا است.

باستانی: تعطیلی مسجد دانشگاه علوم پایه زنجان کذب است/ شامی: نماز جماعت از روزهای آینده در دانشگاه ...

بعد از حواشی زیادی که حول بسته بودن درب مسجد دانشگاه علوم پایه زنجان به وجود آمد معاون فرهنگی دانشگاه علوم پایه زنجان مدعی شد تأخیر در بازشدن درب مسجد موجب بروز این حواشی شده و تعطیلی مسجد دانشگاه را تکذیب کرد.

دستان پینه بسته کارگران در انتظار تصمیم مسئولان برای تعیین حقوق و مزایا/ شکاف عمیقی بین دستمزد ...

کارگران زحمتکش‌ترین گروه جامعه محسوب می‌شود اما این زحمت‌کشان از حقوق و مزایای کمتری نسبت به دیگر اقشار جامعه بهره‌مند هستند با این حال این قشر از جامعه در انتظار تصمیم مسئولان برای تعیین حقوق و مزایایی هستند که کفاف زندگی‌شان را بدهد.

پَر کشید اما ضربان قلبش همچنان در میان ما می‌تپد

خانم ملکناز نجفی، خبرنگار فعال و بااخلاق پایگاه خبری موج رسا به دلیل مرگ مغزی از میان ما پر کشید و به آسمان پرواز کرد اما اهدای قلب ایشان به بیمار نیازمند سبب شد تا همچنان ضربان قلبش در میان ما بتپد.

هزینه 60 میلیارد تومانی شهرداری برای آرامستان زنجان/شهدا با بصیرت کامل و در سایه امام راحل پیروزی ...

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: سختی‌هایی که سپری کرده و مراحلی که طی کرده‌ایم حاکی از این است که به مسیر و هدف خود باور داریم و امام راحل به عنوان بت‌شکن ظلم و استبداد، هادی این انقلاب بود که خداوند در مسیر مردم قرار داد.